طبق بخشنامه بیمه مرکزی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه موتوری به طور 100 درصدی در بهمن ماه بخشیده می شود
مطابق بخشنامه بیمه مرکزی و هماهنگی انجام شده با پلیس راهور، نیازی به داشتن نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث نمی باشد.
طبق بخشنامه بیمه مرکزی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه موتوری به طور 100 درصدی در بهمن ماه بخشیده می شود
مطابق بخشنامه بیمه مرکزی و هماهنگی انجام شده با پلیس راهور، نیازی به داشتن نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث نمی باشد.
لوگوی بیمی لایک
قبلی
بعدی

تاریخچه

شرکت بیمه دی در سال 1383 با دریافت مجوز رسمی از بیمه مرکزی فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر شرکت بیمه دی با استفاده از تکنولوژی نوین در صنعت بیمه و نیرو متخصص و مجرب در همه رشته های بیمه اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی ارائه خدمات می کند.

خدمات رشته های بیمه

با توجه به تنوع خدمات ارائه شده توسط شرکت بیمه دی در رشته های بیمه ای، در ادامه به معرفی هر یک از رشته های ارائه شده توسط این شرکت بیمه می پردازیم:

بیمه خودرو دی

با افزایش تولید و تردد وسایل نقلیه، حوادث ناشی از وقوع آن ها امری اجتناب ناپذیر است. با خرید بیمه خودروشرکت های بیمه برای مقابله  با خسارت هایی که به جان و مال اشخاص وارد می شوند، را جبران می نمایند. بیمه دی بیمه خودرو را به صورت دو بیمه شخص ثالث و بدنه ارائه می دهد.

بیمه شخص ثالث دی

طبق قانون بیمه شخص ثالث بیمه ای اجباری است که همه وسایل نقلیه می بایست داشته باشند. اجباری بودن بیمه شخص ثالث از سال 1316 و بر اساس قانون اجرایی شده است تا خسارت های جانی و مالی  و حوادث راننده که به اشخاص ثالث وارد می شود تا سقف تعهدات را جبران نماید. خسارت های جانی به منظور جبران غرامت فوت، نقص عضو، از کارافتادگی دائم یا موقت و هزینه های پزشکی اشخاص ثالث می باشد. خسارت های مالی از جمله هزینه آسیب دیدگی خودرو و به طور کلی خسارت های مالی وارد شده به زیاندیده قابل جبران می باشد. حوادث جانی وارد شده به راننده از جمله جبران غرامت فوت، نقص عضو و از کارافتادگی دائم یا موقت و هزینه های پزشکی  را جبران می نماید. نرخ دیه در سال مبنای محاسبه حق بیمه شخص ثالث می باشد که هر ساله توسط قوه قضاییه تعیین می گردد. برای مثال تعهدات بیمه شخص ثالث در سال 99  برای جبران خسارت جانی معادل دیه در ماه حرام یعنی 440 میلیون تومان و تعهدات مالی به مقدار 2.5 درصد دیه برابر 11 میلیون تومان و تعهدات حوادث راننده معادل دیه در ماه غیر حرام یعنی 330 میلیون تومان محاسبه گردید. تعهدات جانی و حوادث راننده غیر قابل تغییر بوده و قابل افزایش و یا خرید الحاقیه در سال جدید ندارند. در مقابل براساس مصوبه بیمه مرکزی تعهدات مالی را می توان تا سقف خودروی متعارف افزایش داد. خودروی متعارف از لحاظ بیمه مرکزی به خودرویی گفته می شود که ارزش آن برابر با نصف دیه در ماه حرام باشد. در این حالت بیمه گذار می تواند تعهد مالی خود را تا سقف 220 میلیون تومان افزایش دهد. با افزایش تعهدات مالی حق بیمه نیز به تناسب افزایش می یابد. با حذف نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث طبق آخرین بخشنامه بیمه مرکزی دیگر نیازی به نسخه فیزیکی بیمه نامه ندارید و با هماهنگی بیمه مرکزی و پلیس راهور مشکلی برای منع تردد وجود نخواهد داشت. با توجه به حذف نسخه فیزیکی بیمه شخص ثالث می توانید بصورت آنلاین و غیر حضوری بیمه نامه خودرا خریداری نمایید . سامانه بیمی لایک امکان خرید آنلاین بیمه شخص ثالث دی را به صورت نقدی و اقساطی برای تان فراهم نموده است. با وارد کردن اطلاعات خودرو و بیمه نامه سال قبل بیمه شخص ثالث بیمه دی را با سایر شرکت های بیمه مقایسه کنید و با انتخاب گزینه خرید بصورت آنی و در همان رو ز بیمه نامه را تحویل بگیرید.

بیمه بدنه دی

از آنجایی که بیمه شخص ثالث خسارت های مربوط به خودرویمان را پوشش نمی دهد، بیمه بدنه تنظیم شده است تا خسارت هایی از جمله سرقت و آتش سوزی را جبران نماید. بیمه بدنه برای جبران خسارت هایی ک وارد می شود دو نوع پوشش ارائه می دهد. پوشش های اصلی و پوشش های اضافی. در نوع اول پوشش هایی مانند آتش سوزی، انفجار، واژگونی، سرقت کلی خودرو و تصادف را پوشش می دهد. همه این خطرات را پوشش های های اصلی می گویند که در خرید بیمه نامه بدون امکان انتخاب یا تغییر اعمال می شود. نوع دوم پوشش های بیمه بدنه پوشش های اضافی هستند که بیمه گذار با توجه به نیاز خود و پرداخت حق بیمه بیشتر آن را خریداری می نماید. این نوع پوشش ها بصورت جداگانه قابل خریداری هستند. پوشش های اضافی عبارتند از : شکست شیشه، رنگ و اسید، بلایای طبیعی، سرقت در جای قطعات، ایاب و ذهاب و نوسان قیمت .  برای خرید بیمه بدنه ابتدا لازم است بازدید اولیه صورت بگیرد. بدین صورت که کارشناس بیمه خودروی بیمه گذار را از لحاظ سلامت بازدید و کارشناسی می نماید. سامانه بیمی لایک بازید خود رو در محل و بصورت رایگان برایتان انجام می دهد. پس از تایید بازدید کارشناس بیمه بدنه صادر می گردد. تمدید بیمه بدنه نیازی به بازید مجدد ندارد. مگرآنکه خودرو خسارت دیده باشد یا منقضی شده باشد یا ارزش خودرو تغییرات بیش از 30 درصدی نسبت به سال گذشته داشته باشد. بیمه دی با ارائه تخفیف ویژه و امکان خرید اقساطی بیمه بدنه در سامانه بیمی لایک شرایط مناسبی را برای خرید بیمه بدنه فراهم نموده است .

بیمه آتش سوزی دی

شعله های آتش همانگونه که می تواند گرما بخش زندگی ما باشد، همانگونه نیز در چشم به هم زدنی همه چیز را تبدیل به خاکستر کنند. خسارت هایی که در اثر آتش سوزی وارد می شود می تواند سرمایه های بسیاری را نابود کند و زندگی هایی را نبود کند. بیمه آتش سوزی خسارت های خطراتی  همچون آتش سوزی، زلزله ، صاعقه، ریزش کوه، سقوط هواپیما، ترکیدگی لوله و ... را جبران نماید. بیمه آتش سوزی 3 نوع دارد که بر اساس کاربری ساختمان ارائه می شود.

بیمه آتش سوزی مسکونی دی

همانطور که از اسم آن مشخص است این بیمه نامه مختص منازل مسکونی است و خسارت های مالی که به ساختمان، تاسیسات و اثاثیه وارد شود را جبران می کند. این بیمه نامه در حالت عادی سه خطر آتش سوزی، صاعقه و انفجار را تحت پوشش  قرار می دهد. اما این بیمه نامه استثنائاتی دارد که با پرداخت حق بیمه مربوطه، آن ها را تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار داد. این پوشش ها بر اساس نیاز بیمه گذار و متناسب به محل سکونت قابل اعمال خواهد بود. برخی از پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی مسکونی عبارتند از :

 • سیل
 • زلزله
 • طوفان
 • سقوط بهمن
 • سقوط هواپیما
 • هلیکوپتر و قطعات آن
 • برخورد اجسام خارجی
 • ترکیدگی لوله آب
 • ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف
 • شکست شیشه
 • سرقت با شکست حرز
 • نشست، ریزش و رانش
 • شورش ، بلوا،اغتشاش و آشوب
 • هزینه های پاکسازی و جمع آوری ضایعات ناشی از تحقق خطرهای مشمول بیمه

یکی از عوامل موثر در تعیین نرخ حق بیمه ساختمان جنس سازه ساختمان است. به طور کلی سازه ساختمان به 4 دسته بتنی، فلزی، آجری و سنتی (گلی) تقسیم می شود. همانطور که میدانید به علت استحکام بیشتری که سازه های بتنی و فلزی نسبت به سایر سازه ها دارند میزان تخریب و ریسک کمتری دارند، از این رو نرخ حق بیمه پایین تری نسبت به سایر سازه ها دارند.

خرید بیمه آتش سوزی مسکونی بیمه دی را به راحتی می توانید از وبسایت فروش خرید آنلاین بیمه نامه بیمی لایک خریداری نمایید. برای خرید بیمه نامه به سامانه بیمه لایک مراجعه کنید و با وارد کردن مشخصات ساختمان و اثاثیه نرخ بیمه آتش سوزی بیمه دی را با سایر شرکت ها مقایسه نموده و بصورت آنی خرید کنید.

بیمه آتش سوزی انبار دی

انبارهای عمومی و اختصاصی از جمله  موارد پرریسکی هستند که تحت عنوان بیمه آتش سوزی انبار ها بیمه می شوند. در این انبار ها تمامی مواد اولیه از نوع موجودی ثابت و موجودی متغیر در مقابل آتش سوزی و خطرات تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار می گیرند.

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی دی

این نوع بیمه نامه برای پوشش خسارت هایی است که به واحد های تجاری، واحد های اداری، اماکن عمومی، سالن های آمفی تئاتر و غیره می باشد. در این بیمه نامه مواردی از جمله ساختمان ها، تاسیسات، اثاثیه، موجودی های ثابت و متغیر، دکوراسیون و ... تحت پوشش بیمه قرار می گیرند و در مقابل خطرات بیمه می شوند.

بیمه آتش سوزی صنعتی دی

کارخانجات، تصفیه خانه ها، سدها، پتروشیمی ها از جمله مراکزی هستند که تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی می باشند در این بیمه نامه تمامی ساختمان ها، تاسیسات، ماشین آلات ، تجهیزات ، موجودی اولیه کالاها و ... را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه مهندسی بیمه دی

انواع بیمه های مهندسی در 6 دسته از سوی بیمه دی ارائه می شود:

بیمه تمام خطر پیمانکاران دی

اصولا این بیمه نامه مختص پروژه های ساختمانی ، راه سازی، عمرانی و ... است که پیمانکاران و کارفرمایان مجری انجام این گونه پروژه ها هستند. در این بیمه نامه ماشین آلات ، مصالح، لوازم و تجهیزات پیمانکار، خسارت های وارده به اموال مجاور تحت پوشش قرار می گیرد، علاوه بر آن غرامت و خسارت های جانی وارده به اشخاص ثالث (بجز کارگران و کارمندان) تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند.

بیمه نامه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری دی

این بیمه نامه برای جبران خسارت هایی است که به تجهیزات و ماشین آلاتی از قبیل جرثقیل، لیفتراک، لودر، بولدوزر، سنگ شکن و ... وارد می شود. این ماشین آلات ابزار کار پیمانکاران بوده و هر گونه آسیب موجب توقف در انجام پروژه و ایجاد هزینه های بیشتری برای پیمانکاران می نماید.

بیمه نامه سازه های تکمیل شده ساختمان دی

خسارت هایی که به سازه های تکمیل شده در زمان بهره برداری با انواع کاربری مسکونی، اداری، تجاری، راه آهن، فرودگاه، کانال، جاده ، سد، برج، اسکله و ...تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد.

بیمه تمام خطر نصب دی

خسارت های وارده به پروژه هایی که در حال احداث تاسیسات و سازه ها هستن که ارزش اقلام مورد نصب در آنها از لرزش مصالح بیشتر باشد مانند نیروگاه ها، کارخانجات، پالایشگاه ها، خطوط انتقال نفت گاز و برق، پتروشیمی و .. تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

بیمه عیوب اساسی و پنهان ساختمان دی

این بیمه نامه هر خسارتی که به سازه‌های اصلی و جانبی ساختمان ناشی از طراحی غلط (خلاف استانداردها، قوانین و مقررات، انجام محاسبات نادرست و ...)، مواد یا مصالح معیوب و اجرای نادرست کار (اجرای ضعیف یا نادرست توسط پیمانکار یا مجری در بخش‌های استراکچرال، مکانیکال یا الکتریکال) که درزمان مدت اعتبار بیمه ‌نامه به بیمه‌ گر اعلام می‌ شود و در زمان اتمام عملیات ساختمانی و ابلاغ گزارش تأیید بازرس فنی بیمه‌گر، آشکار نشده باشد در بر‌‌می گیرد.

بیمه تجهیزات الکترونیک دی

کلیه تجهیزات و دستگاه‌هایی که ارزش قطعات الکتریکی و الکترونیکی از ارزش قطعات مکانیکی در آن‌ها بیشتر باشد مانند تجهیزات رادیو تلویزیونی، مخابراتی، آزمایشگاهی، تحقیقاتی، اندازه‌گیری، نقشه‌برداری، پزشکی، کامپیوتری و ... تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند. در واقع این بیمه یک بیمه حوادث برمبنای تمام خطرات است که خسارت‌های فیزیکی ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی را که بر موضوع مورد بیمه وارد آید جبران می‌کند.

بیمه انرژی بیمه دی

بیمه حمل و نقل دی

حمل و نقل کالا  این روز ها بخش اعظمی را در همه حوزه ها به خود اختصاص داده است. بیمه باربری کالا درانواع محدوده های جغرافیایی مانند حمل و نقل داخلی و خارجی و ترانزیت توسط بیمه دی انجام می شود:

بیمه های باربری وارداتی دی

در زمانی که کالایی که از مبدا کشوری دیگر وارد کشور ایران شود، بیمه نامه باربری وارداتی برای آن صادر می گردد. واردکنندگان بسیاری برای وارد کردن کالاهای خود بیمه باربری وارداتی صادر می کنند.

بیمه باربری صادراتی دی

کالاهایی که از ایران به مقصد سایر کشور ها صادر می شوند می بایست بیمه باربری داشته باشند. بیمه باربری صادراتی بیمه دی کالاها را از در مقابل هر گونه خسارتی از نوع خرابی، شکستگی، سرقت و فساد بیمه می کند.

بیمه باربری داخلی دی

در حمل و نقل کالا در محدوده جغرافیای کشور ایران، آسیب هایی که ممکن است برای کالا به وجود بیاید تحت پوشش بیمه باربری از نوع داخلی قرار بگیرد.

بیمه درمان گروهی دی

این بیمه نامه برای کمک به خانواده ها و جبران بخشی از هزینه های درمانی که تحت پوشش بیمه گر پایه هستند، ارائه می شود این بیمه نامه عمدتا به صورت گروهی و در محدوده بازه شرکتی و سازمانی انجام می شود. در این بیمه نامه حق بیمه بر اساس پوشش ها ی بیمه نامه و تعداد افراد بیمه شده مشخص می گردد. محدوده سنی در این بیمه از جمله موارد حائز اهمیت است که افراد با سن بیش از 70 سال در تعهدات شرکت بیمه قرار نمی گیرند. پوشش های این بیمه نامه بسیار متنوع است و در چندین دسته از جمله هزینه های بیمارستانی ، جراحی، پاراکلینیکی، عینک و زایمان و .. را شامل می شود. بیمه گذار در زمان عقد قرار داد می توان هر کدام از پوشش های مورد نظر را انتخاب کند. پوشش های بیمه درمان تکمیلی عبارتند از :

الف) پوشش‌های اصلی (پایه) :

 1. جبران هزینه‌های بستری‌، جراحی، شیمی درمانی‌، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ‌شكن در بیمارستان و مراكز جراحی محدود و.Day Care
 2. هزینه همراه افراد زیر۷سال و بالاتر از۷۰ سال (در بیمارستان‌ها)
 3. هزینه آمبولانس و سایر فوریت‌های پزشكی مشروط ‌به بستری‌شدن بیمه‌شده در مراكز درمانی و یا نقل‌و‌انتقال بیمار به سایر مراكز تشخیصی- درمانی طبق دستور پزشك معالج.

ب) پوشش‌های اضافی:

 1. افزایش سقف تعهدات برای اعمال جراحی مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مركزی و نخاع (به‌استثنای دیسك ستون فقرات)، گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند كبد، پیوند كلیه و پیوند مغز استخوان.
 2. هزینه‌های زایمان اعم از طبیعی و سزارین، تا پنجاه درصد سقف تعهد سالیانه مندرج در بند الف-۱ فوق. سقف تعهد بیمه‌گر در این پوشش نباید از بالاترین هزینه توافق‌شده با بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه‌گر تجاوز کند.
 • در صورت اخذ پوشش زایمان، ارائه پوشش هزینه‌های مربوط‌به درمان نازایی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط، IUI، ZIFT، GIFT، میكرواینجكشن وIVF حداكثرمعادل سقف تعهد زایمان و به‌صورت یك پوشش مستقل از آن مجاز است.
 • دوره انتظار جهت استفاده از پوشش این بند برای گروه‌های زیر۲۵۰ نفر، ۹ ماه و از۲۵۰ نفر الی ۱۰۰۰ نفر، ۶ ماه و برای گروه‌های بالای ۱۰۰۰ نفر فاقد دوره انتظار است.
 1. هزینه‌های پاراكلینیكی به‌این ‌ترتیب قابل پوشش است:
 • جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسكن، انواع اندوسكوپی، ام آرآی‌، اكوكاردیوگرافی استرس اكو، دانسیتومتری تا حداكثر ۲۰ ‌درصد تعهد پایه سالیانه برای هر بیمه‌شده.
 • جبران هزینه‌های مربوط‌به تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری– PFT)، نوار عضله (EMG)، نوارعصب (NCV)، نوارمغز (EEG)، نوارمثانه (سیستومتری یا سیستوگرام)، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم (علاوه‌بر موارد فوق) با سقف تعهد ۱۰ درصد تعهد پایه سالیانه برای هر بیمه‌شده.
 • جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایش‌های تشخیص پزشكی، پاتولوژی یا آسیب‌شناسی و ژنتیك پزشكی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب، فیزیوتراپی با سقف تعهد۱۰‌ درصد تعهد پایه سالیانه برای هر بیمه‌شده.
 • جبران هزینه‌های ویزیت، دارو (براساس فهرست داروهای مجاز كشور صرفاً مازاد بر سهم بیمه‌گر اول) و خدمات اورژانس در موارد غیربستری تا سقف ۵‌ درصد تعهد پایه سالیانه.
 • جبران هزینه‌های دندان‌پزشكی حداكثر تا میزان ۱۰ ‌درصد سقف تعهد پایه سالیانه برای هر بیمه‌شده.

تبصره- هزینه‌های دندان‌پزشكی براساس تعرفه‌ای محاسبه و پرداخت می‌شود كه سالیانه سندیكای بیمه‌گران ایران با هماهنگی شركت‌های بیمه، تنظیم و به شركت‌های بیمه ابلاغ می‌کند.

 • جبران هزینه‌های مربوط‌به خرید عینك طبی و لنز تماس طبی تا سقف ۲ ‌درصد تعهد پایه سالیانه برای هر بیمه‌ شده
 • جبران هزینه‌های مربوط ‌به خرید سمعك تا سقف ۵ درصد تعهد پایه سالیانه برای هر بیمه‌شده
 1. جبران هزینه‌های جراحی مربوط ‌به رفع عیوب انكساری چشم در مواردی كه به تشخیص پزشك معتمد بیمه‌گر درجه نزدیك‌بینی، دوربینی، آستیگمات یا جمع قدر مطلق نقص بینایی هر چشم (درجه نزدیك بینی یا دوربینی به‌علاوه نصف آستیگمات‌) ۳ دیوپتر یا بیشتر باشد، حداكثر تا ۱۰ در صد تعهد پایه سالیانه برای هر چشم هر بیمه‌شده.
 2. جبران هزینه اعمال مجاز سرپایی مانند شكستگی و در‌رفتگی، گچ‌گیری، ختنه، بخیه، كرایوتراپی، اكسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه كیست و لیزر درمانی تا سقف ۱۰ درصد تعهدات پایه سالیانه برای هر بیمه‌شده.
 3. جبران هزینه تهیه اعضای طبیعی بدن (صرفاً برای گروه‌های بالای ۱۰۰۰ نفر) حداكثر به میزان تعهد پایه سالیانه برای هر بیمه‌شده
 4. هزینه تهیه اوروتز كه بلافاصله بعد از عمل جراحی به تشخیص پزشك معالج و تأیید پزشك معتمد بیمه‌گر مورد نیاز باشد حداكثر تا ۲ درصد سقف تعهد پایه سالیانه.
 5. هزینه تشخیص بیماری‌ها و ناهنجاری‌های جنین منوط به داشتن پوشش زایمان حداكثر تا ۵۰ درصد تعهد زایمان به‌عنوان پوشش مستقل.

بیمه حوادث  انفرادی دی

در این نوع بیمه نامه خسارت های جانی که به بیمه شده در مقابل حوادثی که به دلایل شغلی و غیر شغلی به وجود می آید، جبران می شود. در این بیمه غرامت فوت و نقص عضو و هزینه های پزشکی در صورت بروز حادثه تا سقف تعهدات بیمه نامه جبران می شود.

بیمه حوادث گروهی دی

سازمان ها، شرکت ها، مراکز تولیدی وصنعتی و به طور کلی شخصیت های حقوقی می توانند کارگران و کارمندان خود را در مقابل حوادثی از جمله فوت و نقص عضو و در صورت تمایل هزینه های پزشکی بیمه کنند.

بیمه عمر انفرادی دی

این بیمه نامه در بیمه دی تنوع بسیاری دارد. در بیمه های عمر که نام دیگر آن بیمه های زندگی می باشد، می توان خود را در مقابل حوادثی از جمله فوت، نقص عضو، هزینه های پزشکی، از کارافتادگی دائم و موقت بیمه نمود و در صورت عدم استفاده از بیمه نامه تا موعد مقرر مبلغی تجمیعی حق بیمه  به همراه سود به بیمه گذار پرداخت شود.

بیمه مسئولیت دی

همانگونه که می دانید در جامعه امروزی هر کس مسئول اعمالی است که انجام می دهد. هر گونه خطا و سهل انگاری که منجر به بروز حادثه شود می تواند برای هر کس تبعاتی داشته باشد. از آنجایی که بروز حوادث اجتناب ناپذیراست بیمه مسئولیت لازمه فعالیت های روزانه همه ماست. بیمه های مسئولییت در بیمه دی به 3 دسته کلی تقسیم می شوند:

بیمه مسئولیت کارفرما دی

طبق قانون کارفرما مسئول جبران خسارتهایی است که در زمان کاربه کارگران و کارمندان وارد می شود. از ای رو در این بیمه نامه خسارات جانی شامل فوت و نقص عضو و هزینه‌های پزشکی است که به کارکنـان در حین انجام فعالیت و در محدوده مشخص وارد می‌شود جبران می شود.

بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای دی

این بیمه نامه مخصوص پزشکان ، مهندسین ناظرساختمان و میدان های گازی و همچنین بیمارستان ها می باشد. در این بیمه نامه خسارت و زیان ناشی از غفلت و اشتباه که موجب مرگ یا جرح شود جبران می گردد.

بیمه مسئولیت مدنی دی

بیمه‌های مسئولیت مدنی گوناگون و متعددند و همراه با گسترش فعالیت‌های اقتصادی، رشد و توسعه اقتصادها، پیچیده‌تر و مرکب‌تر شدن ارتباطات، احتمالاً تنوع و شمار آن‌ها بیشتر می‌شود. در این بیمه نامه خسارت هایی که به اشخاص ثالث فارغ از هرگونه تخصص وارد می شود جبران می گردد.

بیمه دی در یک نگاه

بیمه دی در یک نگاه

اطلاعات کلی

سهم بازار

7.9

تعداد شعب

48

تعداد نمایندگان

633

تعداد کارکنان

466

عملکرد شرکت بیمه دی در سال 1397

بیمه های غیر زندگی

بیمه های زندگی

خسارت پرداختی

در صد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

خسارت پرداختی

درصد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

23589.4

231.9

35668.3

54.3

358.5

20.5

203.6

17.5-

سخن آخر

شرکت بیمه دی با توجه به فعالیت های رو به رشد خود در سال های اخیر و انتخاب اهداف و استراتژی بلند مدت، آینده درخشانی در صنعت رو به رشد بیمه پیش رو خواهد داشت . در حال حاضر شرکت بیمه دی در سطح دوم توانگری مالی قرار دارد و بر اساس میزان حق بیمه صادره و خسارت های پرداختی سهم بسیاری از بازار بیمه کشور را به خود اختصاص داده است . اکنون می توانید شرکت بیمه دی را در سامانه خرید بیمه نامه بیمی لایک با سایر شرکت های بیمه مقایسه و انتخاب و خرید کنید. بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه را می توانید بصورت آنلاین و آنی از سامانه بیمی لایک خریداری نمایید.

ورود به سایت
ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
وب اپلیکیشن بیمی لایک را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید
۱
در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
۲
منوی بازشده را به چپ (به سمت بالا برای ios ورژن ۱۳ به بعد) بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
۳
در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.