قبلی
بعدی

تاریخچه

بیمه تعاون از جمله شرکت های بیمه ای است که این روز ها حضور پر رنگی در صنعت بیمه دارد. این شرکت که عمر فعالیت آن به بیش از 8 سال نرسیده است فعالیت عملیاتی خود را در سال 1392 در رشته های بیمه های اموال و مسئولیت آغاز نمود تا کنون توانسته است در سایر رشته های بیمه ای نقش ویژه ای را ایفاء نماید.

خدمات رشته های بیمه تعاون

همانطور که پیشتر اشاره کردیم بیمه تعاون در ابتدا با فروش در رشته های اموال و مسئولیت ظهور پیدا کرد ولی در حال حاضر تقریبا همه رشته های بیمه ای از این شرکت بیمه قابل دریافت می باشد. بیمه تعاون در سطح آخرین سطح توانگری مالی قرار دارد.این بدان معنی است که این شرکت بیمه توانایی پرداخت خسارت را دارد.

بیمه خودرو بیمه تعاون

هر کس که خودرویی داشته باشد اهمیت داشتن بیمه نامه را می داند.کمتر کسی است که از بیمه شخص ثالث و بدنه چیزی نداند. این دو رشته بیمه ای در بین سایر رشته های بیمه شناخته شده تر می باشند و سهم بیشتری از بازار بیمه را به خود اختصاص داده اند. می توان گفت که بیمه خودرو لازمه تردد خودرو در شهرها و خیابان ها می باشد.

بیمه شخص ثالث بیمه تعاون

این روزها کسی نیست که اهمیت بیمه شخص ثالث را نداند، بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری ست که داشتن آن برای همه وسایل نقلیه موتوری از الزامات می باشد. هر خودرویی باید از بیمه نامه معتبری در زمان تردد استفاده نماید. بیمه شخص ثالث خسارت های جانی و مالی که به اشخاص ثالث در اثر رخداد حوادث رانندگی اتفاق می افتد را جبران می نماید. علاوه بر آن بیمه شخص ثالث نیز برای جبران خسارت های جانی وارد به راننده مسبب حادثه نیز می باشد. بیمه شخص ثالث بیمه تعاون را می توانید از سایت بیمی لایک خریداری کنید. تعهدات بیمه شخص ثالث بر مبنای دیه سال مشخص می گردد. برای مثال تعهدات بیمه شخص ثالث در سال 99 در خسارت جانی معادل 440 میلیون تومان معادل مبلغ دیه در ماه حرام، در خسارت مالی مبلغ 11 میلیون تومان و در حوادث راننده معادل 330 میلیون تومان برابر دیه در ماه غیر حرام می باشد. مبلغ خسارت مالی طبق تغییرات قانون بیمه شخص ثالث در سال 1395 قابل افزایش تا نصف دیه یعنی معادل 220 میلیون تومان می باشد.

هم اکنون می توانید برای خرید بیمه شخص ثالث بیمه تعاون از سایت بیمی لایک آن را خریداری نمایید. بیمه شخص ثالث بیمه تعاون یکی از بیمه نامه هایی است که می توانید پوشش های آن را بر اساس قیمت در سامانه بیمی لایک مقایسه و انتخاب نمایید.

بیمه موتورسیکلت بیمه تعاون

بیمه شخص ثالث موتور سیکلت با بیمه شخص ثالث اتومبیل تفاوتی ندارد. خرید این بیمه نامه نیز برای همه راکبان موتور سیکلت اجباری بوده و داشتن بیمه شخص ثالث معتبر می بایست در زمان استفاده از موتور سیکلت همراه بیمه گذار باشد . بیمه موتور سیکلت بیمه تعاون  خسارات ناشی از خطرات مالی و جانی را پوشش می دهد. همچنین راکب موتور سیکلت در مقابل خطرات جانی نیز تحت پوشش بیمه شخص ثالث می باشد. برای خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت به کافی است به سایت بیمی لایک مراجعه کنید و بیمه نامه خود را از این سایت خریداری نمایید.

بیمه بدنه بیمه تعاون

بیمه بدنه در کنار بیمه شخص ثالث از بیمه نامه هایی است که در این مدت از سوی بیمه گذاران مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. با توجه به اینکه بیمه بدنه بیمه ای اختیاری است اما برای خرید آن بسیارتوصیه شده است. بیمه بدنه برای جبران خسارت هایی است که در اثر حوادثی از جمله آتش سوزی، سرقت، واژگونی یا تصادف به خودروی خودمان وارد می شود.پوشش های بیمه بدنه به دو نوع پوشش اصلی و اضافی تقسیم می شود:  پوشش های اصلی  به 5 پوشش اصلی می گویند که با خرید بیمه بدنه، بیمه گر آنها را جبران می نماید. پوشش های اصلی عبارتند از : آتش سوزی، انفجار، واژگونی ، سرقت کلی خودرو و تصادف اما یک سری از پوشش ها هم هستند که بیمه گذار در صورت تمایل بصورت  درخواست  جداگانه می توانند آن را خریداری نمایند. این پوشش ها که شامل شکست شیشه، سیل و زلزله ، رنگ و اسید و سرقت درجای قطعات است، پوشش های اضافی نام دارند. برای صدور بیمه نامه بدنه لازم است ابتدا خودروی شما بازدید شود. پس از بازدید اولیه در صورتی که از بیمه نامه استفاده نکرده باشید و قبل از اتمام بیمه نامه برای تمدید مجدد اقدام کنید نیازی به بازدید مجدد وجود ندارد. برای  خرید بیمه بدنه به سایت بیمی لایک سر بزنید. بیمه بدنه بیمه تعاون با حداکثر تخفیفات را از سایت بیمی لایک دریافت کنید. همچنین پوشش های بیمه بدنه بیمه تعاون را با سایر شرکت ها مقایسه کنید و سپس آن را خریداری نمایید.

بیمه آتش سوزی بیمه تعاون

آتش سوزی یکی از خطراتی است که سالانه بسیاری از منابع طبیعی، مصنوعات، کارخانه جات و منازل مسکونی را نابود می کند. یک جرقه برق یا یک صاعقه می تواند بخش عظیمی را در یک چشم بهم زدن نابود سازد و خسارت های مالی و جانی بسیاری را وارد می کند. خسارتی  های مالی که ببار می آید را چگونه می توان جبران نمود؟ آیا راهی برای جبران خسارت های مالی وجود دارد؟ بیمه آتش سوزی به 3 دسته تقسیم می شوند. که نحوه محاسبه نرخ و شرایط صدور بیمه نامه هر کدام با یکدیگر متفاوت است.

بیمه آتش سوزی مسکونی بیمه تعاون

منازل مسکونی از جمله آپارتمان، ویلا، مجتمع های مسکونی تحت پوشش این بیمه نامه قرار دارند. در این بیمه نامه خطراتی از جمله آتش سوزی، انفجار و صاعقه جبران می کند. این پوشش ها را در بیمه آتش سوزی پوشش های اصلی می گویند که غیر قابل تغییر می باشند. در مقابل در صورتی که تمایل داشته باشید پوشش های دیگری به بیمه نامه خود اضافه کنید با پرداخت حق بیمه اضافی امکان پذیر است. پوشش های اضافی که می توانید خریداری کنید عبارتند از:

 • سیل
 • زلزله
 • طوفان
 • سقوط بهمن
 • سقوط هواپیما
 • هلیکوپتر و قطعات آن
 • برخورد اجسام خارجی
 • ترکیدگی لوله آب
 • ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف
 • شکست شیشه
 • سرقت با شکست حرز
 • نشست، ریزش و رانش
 • شورش ، بلوا،اغتشاش و آشوب
 • هزینه های پاکسازی و جمع آوری ضایعات ناشی از تحقق خطرهای مشمول بیمه

نوع سازه ساختمان از عوامل موثر بر نرخ بیمه آتش سوزی می باشد. سازه های بتنی، فلزی، آجری و سنتی از انواع سازه ها هستند که هر کدام نرخ مختص خود را دارند. علاوه بر نوع سازه، متراژ ساختمان و بنا از عامل موثر دیگری بر محاسبه نرخ حق بیمه می باشند.

در حال حاضر بیمه آتش سوزی مسکونی بیمه تعاون را می توانید از سایت بیمی لایک دریافت کنید. کافیست مشخصات ملک خود را وارد نمایید و  و ارزش اثاثیه را مشخص کنید تا بتوانید از آخرین قیمت بیمه آتش سوزی مطلع شوید. با یک کلیک می توانید خرید خود را ثبت نمایید. در بیمه آتش سوزی مسکونی بنا به تشخیص کارشناس و با خرید پوشش های خاص ممکن است نیاز به بازدید از محل مورد نظر باشد. در این حالت کارشناس به محل جهت بازدید اعزام می شود. پس از تایید و بررسی کارشناس بیمه آتش سوزی شما صادر می گردد و به رایگان برای شما ارسال می گردد.

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی بیمه تعاون

منظور از بیمه آتش سوزی غیر صنعتی بیمه اماکنی از جمله انبار ها و دفاتر اداری، سالن های آمفی تئاتر، موزه ، اماکن عمومی و سایر موارد مشابه می باشد.

بیمه آتش سوزی صنعتی بیمه تعاون

این بیمه نامه مخصوص  مراکزی از جمله کارخانجات، پتروشیمی ها، معادن، تصفیه خانه ها و غیره می باشد که در این بیمه نامه علاوه بر ساختمان و تاسیسات، تجهیزات و ماشین آلات نیز بیمه می گردند.

بیمه اشخاص بیمه تعاون

بیمه اشخاص گستردگی بسیاری دارد. در این رشته بیمه ای برخلاف بیمه آتش سوزی مربوط به جبران خسارت هایی می باشد که به جان انسان ها وارد می شود. بیمه هایی از جمله بیمه های درمان، بیمه مسافرتی،بیمه حوادث و بیمه عمر و سرمایه گذاری از جمله بیمه هایی است که زیر مجموعه بیمه های اشخاص می باشند. بیمه تعاون همه انواع بیمه نامه در رشته های بیمه اشخاص را پوشش می دهد:

بیمه مسافرتی بیمه تعاون

افرادی که قصد خروج از کشور را دارند می بایست حتما بیمه مسافرتی به همراه داشته باشند. اهمیت بسیار بیمه مسافرتی برای مسافران خارج از کشور به این دلیل است که با خرید بیمه مسافرتی هزینه های درمانی که بدلیل تصادفات رانندگی یا حوادث دیگر به بیمه گذاران متحمل می شود جبران شود. برای خرید بیمه مسافرتی بیمه تعاون می توانید از طریق بیمی لایک اقدام کنید. مشخصات پاسپورت و ویزایتان برای دریافت بیمه مسافرتی کافیست.

بیمه درمان تکمیلی بیمه تعاون

با افزایش هزینه های درمانی بیمه درمان تکمیلی با هدف جبران بخش بسیاری از هزینه های درمان ظهور پیدا نمود. افرادی که برای معالجه به یکی از مراکز درمانی می روند از آنجایی که بیمه های پایه مانند بیمه تامین اجتماعی پاسخگوی هزینه های هنگفت بیمه گذاران نیستند، بیمه درمان تکمیلی برای جبران هزینه مازادی است که بیمه گذار می پردازد. بیمه درمان تکمیلی به صورت انفرادی و عموما به صورت گروهی صادر می گردد. برای اطلاع از نرخ بیمه درمان تکمیلی بیمه تعاون به سایت بیمی لایک مراجعه نمایید.

بیمه حوادث بیمه تعاون

همانطور که از اسمش پیداست بیمه ایست برای جبران خسارت هایی که در اثر بروز حوادث چه در محل کار یا اماکن عمومی و .. می باشد. بصور کلی کارفرما ، کارگران و کارمندان خود را در مقابل حوادثی که ممکن است در حین کار رخ بدهد بیمه می کند. در این حالت در صورتی که فرد بیمه شده فوت شود، خسارت پرداختی به خانواده او باز می گردد و زمانی که حادثه منجر به از کار افتادگی دائم یا موقت و یا نقص عضو گردد. شرکت بیمه گر مبلغی را به عنوان غرامت به بیمه شده می پردازد. در بیمه حوادث می توان هزینه های درمانی را نیز پوشش داد. بدین صورت که هزینه های پزشکی فرد آسیب دیده تحت پوشش بیمه خواهد گردید.

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه تعاون

بیمه عمر و سرمایه گذاری که به آن بیمه زندگی نیز می گویند. مزیت و تفاوتی که بیمه زندگی نسبت به سایر بیمه نامه ها دارد این است که در طول مدت قرار داد بسته به پوشش های خریداری شده در صورتی که بیمه گذار دچار حوادثی شود که منجر به فوت یا نقص عضو یا از کارافتادگی گردد غرامت آن را دریافت می کند و در صورتی که از بیمه نامه استفاده نکند می تواند از محل بیمه نامه خود سود دریافت کند. این درحالی است که در مدت قرار داد امتیازاتی از جمله اعطای وام استفاده نماید. بیمه نامه عمر بر خلاف قوانین وارثتی و بر اساس در خواست بیمه گذارهر ذی نفعی را می تواند به جای خود معرفی نماید.

بیمه مسئولیت بیمه تعاون

همه ما به اندازه خودمان باید مسئولیت کارهایمان را به عهده بگیریم. مسئولیت پذیری همه با یکدیگر یکسان نیست . وقتی چند نفر به عنوان یک تیم با یکدیگر کار می کنند ممکن است اشتباها و سهوا کارهایی را انجام دهند که منجر به خسارت های شود که مبالغ هنگفتی را برای غرامت آن در پی داشته باشد. مشاغل نیز از این امر مستثنی نیستند. بیمه مسئولیت برای جبران خسارت هایی است که در حین فعالیت در محل کار یا پروژه برای کارگران و سایر کارمندان به وجود می آید. برای مثال بیمه مسئولیت کارفرما که بیمه اجباری است و همه مشاغل این بیمه نامه را برای وقوع خطرات احتمالی خریداری می کنند. بیمه مسئولیت انواع متفاوتی دارد:

 • بیمه مسئولیت عمومی بیمه تعاون
 • بیمه مسئولیت حرفه‌ای بیمه تعاون
 • بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان
 • بیمه مسئولیت کارفرما در قبال اشخاص ثالث
 • بیمه مسئولیت طراح، محاسب و ناظر ساختمان
 • بیمه مسئولیت خدمات موسسات دولتی
 • بیمه مسئولیت پزشکان بیمه تعاون
 • بیمه مسئولیت پیراپزشکان بیمه تعاون
 • بیمه مسئولیت مدیران و مسئولان فنی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی
 • بیمه مسئولیت آسانسوربیمه تعاون
 • بیمه مسئولیت مالک در برابر مستاجر
 • بیمه مسئولیت مستاجر در برابر مالک
 • بیمه مسئولیت همسایگان
 • بیمه مسئولیت مدیران و ماموران عالی‌رتبه سازمانی
 • بیمه مسئولیت برگزارکنندگان اردو، تورهای مسافرتی، کوهنوردی و...
 • بیمه مسئولیت نگهبانان مسلح بانک‌ها و سازمان‌ها و...
 • بیمه مسئولیت دارندگان ماشین‌آلات ساختمانی و کارگاهی
 • بیمه مسئولیت حمل و نقل CMR بیمه تعاون
 • بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل هوایی
 • بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل زمینی
 • بیمه مسئولیت تضمین تعهدات شرکت‌های حمل و نقل بین المللی

بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان

پزشکان مسئولیت بسیاری در مقابل بیماران دارند. اما این مسئولیت پذیری همیشه راحت نیست و ممکن است هزینه های هنگفتی را در پی داشته باشد. با خرید بیمه مسئولیت بیمه تعاون تمامی هزینه های جانی که در صورت خطای پزشک رخ می دهد را جبران می نماید. برای خرید بیمه نامه مسئولیت و استعلام قیمت به سایت بیمی لایک مراجعه کنید و یا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

بیمه مهندسی بیمه تعاون

بیمه های مهندسی برای جبران خسارت هایی است که در طی پروژه های ساخت و ساز به اشخاص ثالث و ماشین آلات و ابزار آلات وارد می شود.


بیمه تمام خطر پیمانکاران  بیمه تعاون

بیمه تمام خطر مخصوص آن دسته از پیمانکاران و مهندسینی است که بر روی پروژه ها کار می کنند مدت این بیمه نامه هم زمان با تاریخ شروع و پایان بیمه نامه خواهد بود. بیمه تمام خطر تمامی خسارت های جانی وارد به اشخاص ثالث و خسارت های مالی وارده به ماشین آلات و ابزار آلات را جبران می نماید. 


بیمه باربری بیمه تعاون

هر گونه آسیبی که در حین حمل و نقل به کالا وارد شود با بیمه باربری قابل جبران خواهد بود. بیمه باربری تنها بیمه ای است که در آن مدت تعیین نمی شود و متعهد پرداخت خسارت های ناشی از فساد یا حمل کالا از مبدا به سمت مقصد می باشد. بیمه حمل و نقل داخلی و بیمه حمل و نقل بین المللی و بیمه پول از انواع بیمه های باربری می باشند.


بیمه حیوانات بیمه تعاون

این بیمه نامه برای جبران هزینه های درمان و مرگ و میر انواع حیوانات می باشند از جمله انواع دام، طیور و حسوانات خانگی مثل سگ، گربه و ..

بیمه انرژی بیمه تعاون

پالایشگاه ها، سکوهای نفتی و گازی از جمله مکان هایی هستند که برای جبران خسارت های وارده از بیمه انرژی استفاده می کنند.

بیمه تعاون در یک نگاه

بیمه تعاون در یک نگاه

اطلاعات کلی

سهم بازار

0.4

تعداد شعب

32

تعداد نمایندگان

420

تعداد کارکنان

230

عملکرد شرکت بیمه تعاون در سال 1397

بیمه های غیر زندگی

بیمه های زندگی

خسارت پرداختی

در صد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

خسارت پرداختی

درصد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

1322.8

42.8

1817.4

16.6-

70.9

130

106.2

14.4-

سخن آخر

با اینکه بیمه تعاون سابقه چندانی در صنعت بیمه کشور ندارد ، اما با توجه به رشد حق بیمه های دریافتی و مقایسه با خسارت های پرداختی ، سهم بیشتری در بازار صنعت بیمه را به خود اختصاص داده و به جایگاه مناسبی در صنعت بیمه کشور رسیده است. این شرکت بیمه از توانگری مالی در بالاترین سطح قرار دارد. با در نظر گرفتن هر یک از شرایط بالا می توان نتیجه گیری نمود که بیمه تعاون نقش مناسبی در صنعت بیمه کشور ایفاء نموده است. شرکت بیمه تعاون با بهره گیری ازتکنولوژی و برنامه ریزی صحیح و هدفمند، جایگاه خود را صنعت بیمه کشور ثابت نموده است. سامانه بیمی لایک امکان خرید از بیمه تعاون را برایتان ساده کرده است . در وبسایت آنلاین بیمی لایک انواع بیمه نامه را از شرکت بیمه تعاون می توانید دریافت کنید. هم اکنون امکان صدور آنی بیمه شخص ثالث و بدنه و آتش سوزی بیمه تعاون در سامانه بیمی لایک  (وبسایت خرید آنلاین بیمه) فراهم شده است.

ورود به سایت
ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
وب اپلیکیشن بیمی لایک را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید
۱
در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
۲
منوی بازشده را به چپ (به سمت بالا برای ios ورژن ۱۳ به بعد) بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
۳
در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.