قبلی
بعدی

مقدمه

از اعتماد شما به بیمی لایک سپاسگزاریم.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات بیمی لایک به دقت ملاحظه فرمایید:

ورود کاربران به وب‏‌سایت بیمی لایک و استفاده از خدمات مشاوره و ثبت سفارش و خرید آنلاین بیمه نامه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از بیمی لایک است. بیمی لایک متأثر از شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.این شرایط و قوانین، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی است.

تعریف کاربر

کاربر، مشتری، بیمه گذار ، مصرف کننده و خریدار به کسی اطلاق می شود که با ورود به وب سایت بیمی لایک به نشانیbimilike.com از طریق درج اطلاعات شخصی و مشخصات بیمه نامه مورد نظر خود ، به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش می کند. کاربری که برای شخص سومی اقدام به ثبت سفارش نماید نیز از نظر بیمی لایک به عنوان مشتری شناخته شده و رعایت قوانین حاکم بین بیمی لایک و کاربر الزامی می باشد.

تعریف محصول

بیمی لایک یک سامانه ارائه خدمات مشاوره و فروش آنلاین بیمه نامه است ودر آن هیچ گونه کالایی که ماهیت فیزیکی آن دارای ارزش باشد، فروخته نمی‌شود. بنابراین محصول به هرگونه خدمتی اعم از بیمه نامه، مشاوره و... اطلاق می شود که از وب‌سایت بیمی لایک به کاربر ارائه می گردد. خرید بیمه نامه شامل هزینه می باشد لکن استفاده از سایر امکانات بیمی لایک رایگان است. هر بیمه نامه که از این وبسایت خریداری می شود توسط نمایندگان مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر می گردد و تابع شرایط عمومی و اختصاصی آن بیمه نامه در شرکت کاربر انتخاب شده می باشد.

مسئولیت کاربر

با توجه به اینکه بیمی لایک یک بستر برای ارائه خدمات مشاوره و فروش آنلاین بیمه نامه است، لذا مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح برای صدور بیمه نامه بر عهده ی کاربر است. تمامی بیمه نامه های صادر شده، کاملاً مطابق با درخواست کاربربوده و تمام مواردی که کاربرهنگام خرید در بیمی لایک وارد می نماید به عنوان درخواست قطعی کاربر تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب های انجام شده بر عهده­ی کاربر می­باشد.

راه ارتباطی

هنگامی که کاربر از خدمات بیمی لایک استفاده کرده یا با بیمی لایک از هرطریق ارتباط برقرار می کند، موافقت می‌‏کند که بیمی لایک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) و یا تلفنی به درخواست وی پاسخ دهد.

جهت اطلاع رسانی رویدادهایی مانند نزدیک شدن زمان انقضای بیمه نامه یا بیمه نامه های جاریِ کاربر، خدمات و سرویس‌های ویژه یا کمپین های تخفیف یا سایر موارد، ممکن است بیمی لایک برای کاربران وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید یا با ایشان تماس حاصل نماید. در حال حاضر سرشماره‌ی 41529 021 برای دریافت و ارسال پیامک ونشانی  info@bimilike.com برای پست الکترونیک و شماره تلفن 41529000 جهت تماس های تلفنی، تنها راه های ارتباطیِ بیمی لایک با کاربران هستند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک و یا ایمیل و یا برقراری تماس تلفنی تحت عنوان بیمی لایک، از هر راه ارتباطی دیگری تخلف و در حکم سوء استفاده از نام بیمی لایک است و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد و بیمی لایک مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

محافظت از حریم شخصی

یکی از سیاست ها و اصول اساسی بیمی لایک حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربر است و بیمی لایک متعهد می‏‌شود در حد توان با بهره گیری از تکنولوژی های مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن، از حریم شخصی کاربرانش دفاع کند.

کاربر می تواند در هر زمان که مایل است درخواست نماید که کاربر وی از بیمی لایک حذف گردد. این امر زمانی امکان پذیر است که کاربر درخواست خود را بصورت مکتوب به info@bimilike.com ارسال نموده باشد.

خرید و ارسال سفارش

ساعات کاری بیمی لایک، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 18 و پنجشنبه از ساعت 8 تا 13، به استثنای تعطیلات رسمی جمهوری اسلامی ایران می باشد. کاربر می‌تواند در تمامی ساعات شبانه روز در هفته و به صورت 24 ساعته اقدام به ارسال درخواست نماید.تمام درخواستهای خرید که در ساعات کاری در بیمی لایک ثبت نهایی شوند و پرداخت آنلاین صورت  پذیرد، مشروط بر صحت کلیه اطلاعات مورد نیاز، طی همان روز و چنانچه درخواستی خارج از ساعات کاری ثبت نهایی شوند و پرداخت آنلاین صورت پذیرد ، دراولین روز کاری بعد از ثبت درخواست در دست اقدام قرار می گیرد.

با توجه به اهمیت موضوع بهتر است چند روز قبل از انقضای بیمه نامه اقدام به خرید نمایید تا پوششهای بیمه ای شما بدون وقفه و پیوسته باشد.

با توجه به اینکه حق بیمه های ارائه شده از طرف شرکتهای بیمه اعلام می‌شوند، به محض تغییر از طرف  شرکت بیمه‌ ،بیمی لایک موظف به اعمال تغییرات است  و در مواردی که مغایرت قیمت بین حق بیمه و مبلغ پرداختی کاربر وجود داشته باشد، کاربر موظف به پرداخت مابه التفاوت خواهد بود.

چنانچه درخواست کاربر به هر عنوان امکان عملی شدن نداشته باشد، بیمی لایک موظف بوده در اولین روز کاری بعد از ارسال درخواست کاربر، او را مطلع سازد و در اولین فرصت ممکن، نسبت به عودت وجه پرداختی کاربر اقدام ‌نماید.

کاربر موظف است در هنگام تحویل بیمه‌نامه جدید نسبت به تحویل بیمه‌نامه قبلی یا سایر مستندات مورد نیاز اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی توسط کاربر دارای هر گونه اشکالی باشد، درخواست خرید کاربر نامعتبر بوده و بیمی لایک حق پیگیری جهت جبران ضرر و زیان احتمالی را برای خود محفوظ می‌دارد. بدیهی است، در صورت نبود شرایط مذکور، بیمه‌نامه تحویل داده نمی‌شود.کاربر می‌تواند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود ثبت نمایند و در این صورت تحویل گیرنده هنگام دریافت می‌بایست کارت شناسایی معتبر ارائه نماید.

تنها درخواستهایی مورد رسیدگی قرار می گیرند که وجه آن از طریق درگاه پرداخت درون وبسایت  بیمی لایک به نشانی bimilike.com  به صورت آنلاین انجام شده باشد.

انصراف از خرید:

کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت حق بیمه‌، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت حق بیمه از طرف کاربر اعلام شود و بیمه درخواستی کاربرهنوز صادر نشده باشد، بیمی لایک موظف است تمامی مبالغ پرداختی را به کاربرعودت دهد. در صورتی که بیمه نامه مورد درخواست کاربر صادر شده باشد، عودت وجه منوط به قبول شرکت بیمه گر جهت ابطال بیمه نامه خواهد بود، درصورت عدم قبول شرکت بیمه گرعودت وجه مقدور نمی‌باشد.

سایر شرایط

در صورتی که در آینده در قوانین ، رویه‏‌ها و خدمات بیمی لایک تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر او از این وبسایت به معنی پذیرش هرگونه تغییری است.
ورود به سایت
ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
وب اپلیکیشن بیمی لایک را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید
۱
در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
۲
منوی بازشده را به چپ (به سمت بالا برای ios ورژن ۱۳ به بعد) بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
۳
در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.