طبق بخشنامه بیمه مرکزی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه موتوری به طور 100 درصدی در بهمن ماه بخشیده می شود
مطابق بخشنامه بیمه مرکزی و هماهنگی انجام شده با پلیس راهور، نیازی به داشتن نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث نمی باشد.
طبق بخشنامه بیمه مرکزی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه موتوری به طور 100 درصدی در بهمن ماه بخشیده می شود
مطابق بخشنامه بیمه مرکزی و هماهنگی انجام شده با پلیس راهور، نیازی به داشتن نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث نمی باشد.
لوگوی بیمی لایک
قبلی
بعدی

تاریخچه

شرکت بیمه رازی در سال 1382 با دریافت مجوز فعالیت از بیمه مرکزی آغاز به کار نمود. این شرکت با هدف توسعه فرهنگ بیمه ای، ارتقاء کیفیت خدمات بیمه ای و ایجاد فضای رقابتی شروع به کار کرده و توانسته است با تخصیص 36 شعبه، 1056 نمایندگی عمومی و 653 نمایندگی بیمه های عمر در راستای رضایت مشتری گام بردارد. شرکت بیمه رازی انواع خدمات بیمه ای درکلیه رشته ها از جمله بیمه های اشخاص، بیمه های اموال، خودرو، مهندسی و بیمه های زندگی را ارائه می کند.

خدمات رشته های بیمه ای بیمه رازی

با توجه به تنوع خدمات ارائه شده توسط شرکت بیمه رازی در رشته های بیمه ای، در ادامه به معرفی هر یک از رشته های ارائه شده توسط این شرکت بیمه می پردازیم:

بیمه خودرو بیمه رازی

این روز ها استفاده از اتومبیل در همه جهان فراگیر شده است به طوری که نبود آن در زندگی ما ایجاد اختلال می‌کند. البته استفاده از وسایل نقلیه اعم از شخصی و عمومی ریسک ها و خطرات زیادی را برای ما ایجاد کرده است. به همین دلیل برای پوشش این خطرات لازم است برای خود از بیمه نامه های مختلفی استفاده نماییم. بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه از جمله بیمه نامه هایی است که برای جبران خسارت های مربوط به وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بیمه شخص ثالث بیمه رازی

بیمه شخص ثالث، بیمه نامه ای اجباری است که (مالک یا راننده) وسایل نقلیه لازم است در کنار سایر مدارک به همراه داشته باشند. این بیمه نامه کلیه خسارت های جانی وارده به اشخاص ثالث و سرنشینان (بجز راننده ) را می پردازد و خسارت های مالی وارده به اشخاص ثالث را تا سقف تعهدات بیمه نامه جبران می نماید. در این بیمه نامه هزینه های درمانی و خسارت جانی وارده به راننده تحت پوشش حوادث راننده که در حال حاضر به همراه بیمه شخص ثالث عرضه می شود، جبران می گردد. بیمه شخص ثالث برای انواع وسایل نقلیه با کاربری های مختلف عرضه می شود. برای مثال کلیه خودروی های سواری، وانت، اتوبوس با کاربری شخصی، تاکسی و عمومی می بایست خودروی خود را بیمه کنند. موتور سواران نیز در کنار رانندگان سایر وسایل نقلیه، برای جبران حوادثی که منجر به خسارت به اشخاص ثالث و سرنشین می گردد، می بایست بیمه شخص ثالث موتور سیکلت تهیه کنند. در بیمه نامه شخص ثالث سقف جبران خسارت تا مبلغ 2.5 درصد حق بیمه مصوب می باشد و بیمه گذار در صورت نیاز می تواند آن را تا سقف نصف دیه در ماه حرام افزایش دهد. براساس قانون بیمه شخص ثالث مصوبه خرداد 1395 سقف افزایش تعهدات تا میزان خودروی متعارف می باشد. ارزش خودروی متعارف گران قیمت معادل نصف دیه در ماه حرام می باشد. در واقع خودروی متعارف خودرویی است بر اساس ارزش آن شرکت بیمه و بیمه گذار متقبل پرداخت خسارت می گردند و ارزیابی نرخ آن به میزان دیه سال تعیین می گردد. برای مثال بر اساس قانون، حق بیمه شخص ثالث در سال 99 برای خودروی سواری شخصی معادل 2.277.800 تومان می باشد. در این حالت تعهد جانی شرکت بیمه معادل 440 میلیون تومان و تعهد مالی 11 میلیون تومان می باشد. در این حالت نرخ خودروی متعارف نصف دیه و معادل 220 میلیون تومان می باشد. بیمه گذار بر این اساس می تواند سقف تعهد مالی شرکت بیمه را تا 220 میلیون تومان افزایش دهد.

برای مقایسه و استعلام قیمت کافیست به سایت بیمی لایک مراجعه کنید، تنها با وارد کردن مشخصات خودرو و بیمه نامه می توانید نرخ و پوشش های بیمه رازی را با سایر شرکت های بیمه مقایسه نموده و درهمان لحظه اقدام به خرید نمایید. شرکت بیمه رازی این امکان را فراهم نموده است تا حق بیمه را به صورت نقد و اقساط پرداخت نموده و به صورت آنی دریافت نمایید. شایان ذکر است با توجه به بخشنامه جدید بیمه مرکزی مورخ 27/02/1399 دیگر نیازی به دریافت نسخه کاغذی بیمه نامه وجود ندارد. پس از صدور بیمه نامه لینک استعلام و دریافت نسخه چاپی از طریق پیامک برای شما ارسال می گردد. با هماهنگی بیمه مرکزی با پلیس راهور دیگر برای تردد شما بیم گذار مانعی وجود نخواهد داشت.

بیمه بدنه بیمه رازی

بیمه بدنه، خسارات وارده به خودروی شما را در اثر هر یک از عوامل ذیل جبران می کند.

 1. حادثه (تصادف)
 2. سرقت کلی
 3. آتش سوزی

بیمه بدنه  پوشش هایی را تحت عنوان پوشش اضافی به بیمه گذار ارائه می دهد. این نوع پوشش ها اختیاری هست و بیمه گذار با پرداخت حق بیمه می تواند پوشش مورد نظر را خریداری نماید. پوشش های اضافی بیمه بدنه به شرح زیر است:

 1. شکست شیشه
 2. بلایای طبیعی
 3. پاشیدن رنگ و اسید
 4. سرقت درجای تمام قطعات
 5. حذف فرانشیز
 6. ایاب و ذهاب
 7. نوسان قیمت

بیمه بدنه بیمه رازی را م یتوانید بصورت آنلاین و از سایت بیمی لایک تهیه کنید. پیش از صدور بیمه بدنه نیاز است که خودروی شما برای کسب اطمینان از سلامت آن بازدید گردد.کارشناسان بیمی لایک در هر زمان و هر مکان برای بازدید خودروی شما حاضر می شوند و آن را به رایگان بازدید می کنند. همچنین در صورت تمایل می توانید حق بیمه بدنه خود را به صورت اقساطی و در بلند مدت پرداخت نمایید.

بیمه آتش سوزی بیمه رازی

برای جبران خسارت های ناشی از وقوع آتش سوزی بیمه نامه آتش سوزی ارائه می شود. در این بیمه نامه خسارت های ناشی از آتش سوزی، انفجار و صاعقه تحت پوشش بیمه گر قرار می گیرد. این خطرات را خطرات اصلی می گویند. در کنار خطرات اصلی پوشش های تبعی نیز وجود دارد که بیمه گذار در صورت تمایل بصورت اختیاری و با پرداخت حق بیمه مازاد آن را خریداری نماید. بیمه آتش سوزی بر اساس نوع کاربری هر ساختمان به سه دسته عمده تقسیم می شوند.

بیمه آتش سوزی مسکونی بیمه رازی

همانطور که از اسم آن مشخص است این بیمه نامه مختص منازل مسکونی است و خسارت هایی که ممکن است به ساختمان، تاسیسات و اثاثیه وارد شود را جبران می کند. این بیمه نامه به طور کلی خطرات زیر  را پوشش می دهد.

 • آتش سوزی
 • انفجار
 • صاعقه

 این بیمه نامه همانند بیمه بدنه دارای پوشش های اضافی است چناچه بیمه گذار تمایل داشته باشد می تواند هر یک از پوشش های ذیل را خریداری نماید.

 • سیل
 • زلزله
 • طوفان
 • سقوط بهمن
 • سقوط هواپیما
 • هلیکوپتر و قطعات آن
 • برخورد اجسام خارجی
 • ترکیدگی لوله آب
 • ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف
 • شکست شیشه
 • سرقت با شکست حرز
 • نشست، ریزش و رانش
 • شورش ، بلوا،اغتشاش و آشوب
 • هزینه های پاکسازی و جمع آوری ضایعات ناشی از تحقق خطرهای مشمول بیمه

برای خرید بیمه نامه آتش سوزی مسکونی بیمه رازی کافیست به سامانه بیمی لایک مراجعه نمایید و در قسمت بیمه آتش سوزی مشخصات مربوطه را وارد نمایید. بیمه نامه شما پس از پرداخت وجه صادر می گردد. در شرکت بیمه رازی با خرید پوشش های سرقت با شکست حرز، ترکیدگی لوله آب نیاز به بازدید ساختمان پیش از صدور بیمه نامه توسط کارشناس شرکت بیمه رازی می باشد. در صورت تایید کارشناس مربوطه بیمه نامه شما صادر و درب منزل تحویل شما می گردد.

بیمه آتش سوزی انبار ها بیمه رازی

انبارهای عمومی و اختصاصی از جمله  موارد پرریسکی هستند که تحت عنوان بیمه آتش سوزی انبار ها بیمه می شوند.

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی بیمه رازی

این نوع بیمه نامه برای پوشش خسارت هایی است که به واحد های تجاری، واحد های اداری، اماکن عمومی، سالن های آمفی تئاتر و غیره می باشد. در این بیمه نامه مواردی از جمله ساختمان ها، تاسیسات، اثاثیه، موجودی های ثابت و متغیر، دکوراسیون و ... در پوشش بیمه قرار می گیرند.

بیمه آتش سوزی صنعتی  بیمه رازی

کارخانجات، تصفیه خانه ها، سدها، پتروشیمی ها از جمله مراکزی هستند که تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی می باشند در این بیمه نامه تمامی ساختمان ها، تاسیسات، ماشین آلات ، تجهیزات ، موجودی اولیه کالاها و ... را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه عمر بیمه رازی

در این بیمه نامه که کامل ترین نوع بیمه زندگی می باشد، حوادثی از جمله فوت ، نقص عضو، از کار افتادگی جزئی و کلی، هزینه های پزشکی تحت پوشش شرکت بیمه گر قرار می گیرند. در این بیمه نامه به در خواست بیمه گذار می توان پوشش های پرداخت مستمری ، امراض خاص و معافیت از پرداخت حق بیمه را به پوشش های بیمه نامه اضافه نمود.

بیمه درمان بیمه رازی

همانطور که می دانیم با توجه به افزایش هزینه های درمانی و بیمارستانی پوشش بیمه ای بیمه گر پاسخگوی هزینه های درمانی نمی باشد. از این رو بیمه درمان تکمیلی به عنوان بیمه مکمل درمان آن بخشی از هزینه های درمانی در تعهد را که شرکت بیمه پایه متقبل نمی شود را می پردازد. این بیمه نامه که عمدتا بصورت گروهی و برای سازمان ها و شرکت ها صادر می گردد. با هزینه اندک به عنوان حق بیمه، هزینه های درمانی بسیاری را پوشش می دهند. در این بیمه نامه هزینه های بیمارستانی (جراحی و بستری)، پاراکلینیکی (هزینه های آزمایشگاهی، عکسبرداری و رادیو گرافی، پاتولوژی و فیزیوتراپی)، هزینه های عینک و جراحی عیوب انکساری چشم، دندانپزشکی و ... تحت پوشش قرار می گیرند.

بیمه حوادث بیمه رازی

پس از بیمه شخص ثالث بیمه حوادث از مهمترین بیمه نامه ها می باشد. در بیمه حوادث هر حادثه ای با دلیل عامل خارجی رخ می دهد و منجر به فوت و نقص عضو یا از کارافتادگی دائم یا موقت شود تحت پوشش این بیمه نامه دارد. این بیمه نامه گستردگی بسیاری دارد و هم بصورت گروهی و فردی صادر می گردد. در این بیمه نامه همانند سایر بیمه نامه ها می توان خطرات دیگری را به تعهدات بیمه نامه اضافه نمود. این خطرات عبارتند از:

 • فوت ناشی از حوادث مختلف مانند خفگی، غرق شدن، برق‌گرفتگی و …
 • مسمویت غذایی و یا مسمویت شیمیایی
 • صدمات بدنی ناشی از تاثیر اسید و یا هرگونه ماده خورنده دیگر
 • پیچیدگی یا پاره شدن عضلات و رگها
 • ابتلا به هاری، کزاز و سیاه زخم
 • نقص عضو و از كارافتادگی كامل و دائم ناشی از حادثه (كلی و جزئی)
 • هزينه‌های پزشكی ناشی از حادثه
 • دفاع مشروع ‌بیمه‌ شده
 • اقدام برای نجات اشخاص و اموال از خطر و حادثه

مسئولیت پزشکان بیمه رازی

یک از انواع بیمه نامه مسئولیت حرفه ای بیمه نامه مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان است. با توجه به مسئولیت خطیری که پزشکان و پیراپزشکان در مسیر درمان درست و بهبودی بیمار دارند، این بیمه نامه مسئولیت خطرات ناشی از فوت و نقص عضو بیمار طی فرآیند درمان را بر عهده دارد. برای خرد  این بیمه نامه کافیست به سایت بیمی لایک مراجعه کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید

مسئولیت آسانسور بیمه رازی

امروزه در هر جایی برای دسترسی سریع تر و راحت تر به طبقات آسانسور تعبیه شده است. آسانسور در همه واحد های مسکونی، تجاری ، مجتمع های مسکونی ، انبارها یا سازه های تکمیل شده وجود دارد. اما حضور آسانسور خود می تواند منجر به بروز حوادثی شود. با توجه به اینکه مسئولیت حوادث ناشی از آسانسور بر عهده مالک یا مالکین ساختمان می باشد، تهیه این بیمه نامه برای همه ساختمان های دارای آسانسور توصیه شده است. سامانه بیمی لایک بیمه نامه مسئولیت آسانسور را بصورت غیر حضوری برایتان صادر نموده و در محل موردنظرتان تحویل می دهد.

پوشش بیمه مسافرتی خارجی بیمه رازی

 جبران خسارت ها و حوادثی که برای مسافرین سفرهای خارجی در طول سفر رخ می دهد، ممکن است هزینه بسیاری را در بر دارد با بیمه مسافرتی خارجی این گونه هزینه ها قابل جبران خواهد بود. پوشش های بیمه مسافرتی خارجی بیمه راز ی عبارتند از :

 • پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور
 • جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در طول سفر در اثر بروز بیماری یا حادثه
 • پرداخت هزینه فوریت‌های دندانپزشکی
 • هزینه بازگشت یکی از بستگان همراه بیمه شده به کشور
 • بازگرداندن جسد متوفی به ایران
 • پرداخت هزینه‌های سفر یکی از بستگان در صورت بستری شدن بیمه شده در بیمارستان
 • بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از بستگان
 • ارسال پیامها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری
 • فقدان گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور
 • جبران خسارت فقدان بار تحویلی به هواپیما
 • جبران خسارت تاخیر در ورود بار همراه مسافر
 • جبران خسارت تاخیر در حرکت
 • معاضدت حقوقی
 • حواله وجه وثیقه
 • حواله وجه نقد
 • تحویل دارو

بیمه مهندسی بیمه رازی بیمه رازی

انواع بیمه های مهندسی در 6 دسته از سوی بیمه رازی ارائه می شود:

بیمه تمام خطر پیمانکاران بیمه رازی

براساس این بیمه نامه کلیه پروژه های عمرانی و ساختمانی در قبال حوادث طبیعی و انسانی تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. در این بیمه نامه ماشین آلات، مصالح، لوازم و تجهیزات پیمانکار، خسارت وارده به اموال مجاور تحت پوشش قرار می گیرد. در این بیمه نامه خسارت های جانی وارده به کارگران و کارکنان تحت پوشش این بیمه نامه نیست.

بیمه نامه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری بیمه رازی

خسارت هایی است که به تجهیزات و ماشین آلاتی از قبیل جرثقیل، لیفتراک، لودر، بولدوزر، سنگ شکن و ... وارد می شود، تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد. این ماشین آلات ابزار کار پیمانکاران بوده و هر گونه آسیب موجب توقف در انجام پروژه و ایجاد هزینه های بیشتری برای پیمانکاران می نماید.

بیمه فساد کالا در سردخانه بیمه رازی

در این بیمه نامه خسارت هایی که در اثر خرابی تاسیات و ماشین آلات و یا عوامل دیگر به کالاهای فاسد شدنی که در انبار نگهداری می شوند را پوشش می دهد. در واقع این بیمه نامه مکمل بیمه شکست ماشین آلات نیز می باشد.

بیمه تجهیزات الکترونیکی بیمه رازی

در این بیمه نامه خطراتی که منجر به خسارت های تجهیزات الکترونیکی از قبیل رایانه‌ها ، تجهیزات پزشکی‌، ابزار دقیق مهندسی‌، دوربینهای فیلم برداری و تجهیزات مونتاژ و صدابرداری سینمایی و… می شود را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه تمام خطر نصب بیمه رازی

خسارت های وارده به پروژه هایی که در حال احداث تاسیسات و سازه ها هستن که ارزش اقلام مورد نصب در آنها از لرزش مصالح بیشتر باشد مانند نیروگاه ها، کارخانجات، پالایشگاه ها، خطوط انتقال نفت گاز و برق، پتروشیمی و .. تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. در این بیمه نامه مدت قرارداد از مرحله پیش انبارداری آغاز و تا پایان دوره آزمایش، خاتمه می یابد.

بیمه خاص بیمه رازی

بیمه انرژی بیمه رازی

در این بیمه نامه، هر گونه  سازه و ابزارآلات استخراج و اکتشاف نفت و گاز و سایر منابع انرژی چه در خشکی و چه در دریا در مقابل انواع حوادث فیزیکی ناگهانی تحت پوشش شرکت بیمه رازی  قرار می گیرند.

بیمه هواپیما بیمه رازی

در این بیمه نامه هواپیما در مقابل مجموعه ای از سه پوشش متفاوت تحت پوشش قرار می گیرد. این پوشش ها عبارتند از : بیمه بدنه هواپیما، بیمه حوادث سرنشین، بیمه مسئولیت مالک و خلبان هواپیما در قبال اشخاص ثالث

بیمه کشتی بیمه رازی

در این بیمه نامه بدنه کشتی و مسئولیت های ناخدا و مالک کشتی تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرند.

بیمه باربری بیمه رازی

حمل و نقل کالا  این روز ها بخش اعظمی را در همه حوزه ها به خود اختصاص داده است. بیمه باربری کالا درانواع محدوده های جغرافیایی و بر اساس نوع پوشش ارائه شده تقسیم بندی و ارائه می شوند :

شرط تلف کامل کالا (total loss) بیمه رازی

در صورتی که خسارت وارد شده به صورت یکباره طی آتش سوزی و غیره منجر به از دست رفتن کلی کالا گردد، و یا هزینه نجات و تعمیر آن بیش از ارزش کالاهای آسیب دیده شود، در نتیجه خسارت وارده تحت پوشش این نوع بیمه نامه می باشد.

بیمه نامه باربری با شرایط C بیمه رازی

در این بیمه نامه، کالا در مقابل حوادث ذیل تحت پوشش بیمه باربری قرار می گیرند:

 • آتش سوزی یا انفجار
 • به گل نشستن و زمین گیر شدن
 • غرق یا واژگون شدن کشتی یا شناو ر
 • واژگونی یا از ریل خارج شدن وسیله حمل زمینی
 • تخلیه کالا در بندر اضطراری
 • تصادم یا برخورد کشتی یا شناور و یا هر وسیله حمل دیگر با هر جسم خارجی به غیر از آب
 • فدا کردن کالا در جریان خسارت عمومی
 • به دریا انداختن کالا جهت سبک ‌سازی کشتی

بیمه باربری با شرایط B بیمه رازی

در این بیمه نامه کالا ها پوشش های کاملتری نسبت به بیمه نامه قبلی دارند، پوشش های مازاد در این بیمه نامه عبارتند از :

 • زلزله
 • آتشفشان یا صاعقه
 • ورود آب دریا، دریاچه یا رودخانه به کشتی، شناور، محفظه کالا، کانتینر و یا لیفت وان و یا وسیله حمل
 • تلف کلی هر بسته کامل از کالا به علت سقوط در حین بارگیری یا تخلیه از کشتی یا شناور

علاوه بر موارد فوق پوشش هایی را به عنوان پوشش اضافی را می توان به تعهدات بیمه نامه اضافه نمود این پوشش ها عبارتند از : عدم تحویل،دزدی، پارگی، سائیدگی، زنگ زدگی، آبدیدگی، قلابزدگی، روغن زدگی، شکست ، خراشیدگی و ضربه دیدگی، کج شدگی، ریزش و خسارت ناشی از کالاهای دیگر برحسب نوع کالا با منظور نمودن درصد یا مبلغی به عنوان فرانشیز.

بیمه باربری با شرایط A بیمه رازی

این بیمه باربری که کاملترین پوشش بیمه ای را دارد،کلیه خطراتی که از مبداء تا رسیدن به مقصد برای کالا رخ دهد را پوشش می دهد. این بیمه نامه بیشتر برای کالاهای بسیار حساس و آسیب پذیر استفاده می شود همچنین جبران خسارت در این نوع بیمه نامه بدون کسر فرانشیز می باشد.

بیمه حمل داخلی بیمه رازی

محموله هایی که حمل و نقل آنها در پوشش جغرافیایی کشور انجام می شود، در پوشش این بیمه نامه می باشد. این بیمه نامه خطرات زیر را تحت پوشش قرار می‌دهد.

 • آتش‌سوزی
 • انفجار
 • تصادف
 • تصادم
 • واژگونی وسیله حمل

ضمناً می‌توان با پرداخت حق بیمه‌ای اضافی خطرات زیر را نیز تحت پوشش قرار دهد.

 • سرقت کلی محموله
 • خطرات ناشی از تخلیه و بارگیری‌، پرت شدن محموله از روی وسیله حمل
 • برخورد جسم خارجی با محموله

بیمه های باربری وارداتی بیمه رازی

در زمانی که کالایی که از مبدا کشوری دیگر وارد کشور ایران شود، بیمه نامه باربری وارداتی برای آن صادر می گردد. واردکنندگان بسیاری برای وارد کردن کالاهای خود بیمه باربری وارداتی صادر می کنند.

بیمه باربری صادراتی بیمه رازی

کالاهایی که از ایران به مقصد سایر کشور ها صادر می شوند می بایست بیمه باربری داشته باشند. بیمه باربری صادراتی بیمه رازی کالاها را از در مقابل هر گونه خسارتی از نوع خرابی، شکستگی، سرقت و فساد بیمه می کند.

بیمه رازی در یک نگاه

بیمه رازی در یک نگاه

اطلاعات کلی

سهم بازار

1.9

تعداد شعب

44

تعداد نمایندگان

1744

تعداد کارکنان

633

عملکرد شرکت بیمه رازی در سال 1397

بیمه های غیر زندگی

بیمه های زندگی

خسارت پرداختی

در صد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

خسارت پرداختی

درصد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

7035.6

18.1

7908.3

4

365.9

45.9

915.5

14.1

سخن آخر

خدمات ارائه شده توسط شرکت بیمه رازی  را تا کنون با هم مرور نمودیم. این شرکت بیمه سالهاست که در صنعت بیمه ارائه خدمات نموده و پرتفوی قابل توجهی در این خصوص بدست آورده است. در صور تمایل به خرید هر یک از بیمه نامه های این شرکت بیمه و پاسخ به پرسش های شما به سایت بیمی لایک مراجعه نمایید. شایان ذکر است می توانید بیمه های خودرو و آتش سوزی را به صورت آنلاین خرید و درب منزل دریافت نمایید.

ورود به سایت
ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
وب اپلیکیشن بیمی لایک را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید
۱
در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
۲
منوی بازشده را به چپ (به سمت بالا برای ios ورژن ۱۳ به بعد) بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
۳
در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.