قبلی
بعدی

تاریخچه

بیمه پارسیان در سال 1382 با مجوز بیمه مرکزی فعالیت خود را در صنعت بیمه گری آغاز نمود. و در این بازار رقابت با ایجاد پرتفوی قوی توانست به جایگاه مناسبی در بین رقبای خود دست پیدا کند. ارائه پوشش های بیمه ای مناسب و مشاوره در زمینه کنترل ریسک و ایمنی از جمله حوزه های فعالیت های این شرکت بیمه می باشد. استفاده از نیروی کار مجرب و به کارگیری فناوری نوین نقش مهمی در کسب رضایت مشتری و افزایش سرعت پاسخگویی ایجاد نموده است.

خدمات رشته های بیمه پارسیان

تنوع رشته های بیمه ای را از بیمه پارسیان بخواهید. شرکت بیمه پارسیان درکلیه رشته های بیمه ای را خدمات ارائه می کند.

بیمه خودرو پارسیان

زندگی ماشینی با ورود خودرو به زندگی ما جان تازه ای گرفت. رشد روز افزون تولید خودرو، جلوگیری از خطرات و حوادث رانندگی را اجتناب ناپذیر نموده است . بیمه های خودرو برای جبران خسارت هایی است که خودرو ها به جان و مال سرنشینان و اشخاص ثالث وارد می کنند. بیمه نامه خودرو در دو قالب بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه به همه دارندگان وسایل نقلیه موتوری ارائه می شود:

بیمه شخص ثالث پارسیان

با خرید بیمه نامه شخص ثالث خطراتی که به اشخاص ثالث یا راننده توسط وسیله نقلیتان وارد می شود را بیمه می کنید. در این بیمه نامه شرکت بیمه خسارت های جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث و خسارت جانی وارد به راننده تا سقف تعهدات بیمه نامه جبران می کند.تعهدات جانی شامل جبران غرامت فوت، نقص عضو، از کارافتادگی دائم یا موقت و هزینه های پزشکی وارد به اشخاص ثالث می باشد. تعهدات مالی شامل جبران خسارت های مالی وارد به اشخاص ثالث تا سقف تعیین شده می باشد. پوشش خسارت جانی راننده تحت عنوان حوادث راننده به همراه بیمه شخص ثالث ارائه می گردد. تعهدات بیمه نامه از جمله مهمترین قسمت بیمه شخص ثالث می باشند. تعهدات جانی بیمه نامه شخص ثالث به طور کلی بر اساس دیه سال جاری مشخص می گردند. نرخ دیه هر سال توسط قوه قضاییه اعلام می گردد. تعهدات مالی بیمه نامه نیز به میزان 2.5 درصد دیه در ماه حرام تعیین می شود. با توجه به قانون بیمه شخص ثالث مصوبه سال 1395 و تعریف خودروی متعارف؛ تعهد مالی بیمه نامه به میزان نصف دیه در ماه حرام قابل افزایش خواهد بود. برای مثال حق بیمه شخص ثالث در سال 99 برای یک خودروی سواری شخصی صفر کیلومتر معادل 2.277.000 تومان می باشد.  در این حالت تعهدات جانی (دیه در ماه حرام) معادل 440 میلیون تومان بوده و تعهدات مالی معادل 11 میلیون و پوشش حوادث راننده برابر 330 میلیون (دیه در ماه غیر حرام) می باشد. در این حالت سقف پوشش مالی تا نصف دیه یعنی 220 میلیون تومان قابل افزایش خواهد بود. با توجه به حذف نسخه فیزیکی بیمه شخص ثالث دیگر نیازی به همراه داشتن نسخه چاپی بیمه شخص ثالث ندارید. با توجه به حذف نسخه چاپی بیمه شخص ثالث می توانید خرید بیمه نامه را به صورت غیر حضوری انجام دهید. سامانه بیمی لایک خرید آنلاین و آنی بیمه شخص ثالث را برایتان فراهم نموده است. از این سامانه می توانید بیمه پارسیان با سایر شرکت های بیمه براساس فاکتور هایی مثل سهم بازار، سطح توانگری ، میزان رضایتمندی مشتریان مقایسه و در نهایت خرید خود را انجام دهید.

بیمه بدنه پارسیان

با بیمه بدنه نگران سرقت خودروی خود نباشید. بیمه بدنه بیمه مکمل برای هر خودرویی است. در بیمه بدنه تمامی خساراتی از جمله آتش سوزی، صاعقه ، انفجار، واژگونی ، سرقت کلی خودرو و تصادف تحت پوشش قرار می گیرند. به این پوشش ها در صنعت بیمه اصطلاحا پوشش اصلی می گویند. پوشش های اصلی غیر قابل تغییر و یا حذف هستند در مقابل پوشش هایی مثل

 • شکست شیشه
 • پاشیدن رنگ و اسید
 • نوسان قیمت تا 25 درصد
 • حذف فرانشیز
 • ایاب و ذهاب
 • سرقت درجای قطعات
 • بلایای طبیعی

برای جبران سایر خطرات و براساس نیاز و به صورت اختیاری برای بیمه گذار قابل خریداری است. در بیمه نامه بدنه مبنای تعیین نرخ حق بیمه ارزش روز خودرو و پوشش های انتخابی  بیمه نامه می باشد. هرچه ارزش خودرو بیشتر باشد حق بیمه نیز افزایش می یابد.

بیمه آتش سوزی پارسیان

بیمه آتش سوزی انواع متفاوتی دارد و یکی از خطراتی است که هر ساختمانی اعم از ساختمان مسکونس، مجتمع عا، کارخانجات، موتورخانه ها، پتروشیمی ها و سایر اماکن را تهدید می کند. این بیمه نامه علاوه بر آتش سوزی با خرید پوشش اضافی می توان خطرات دیگر را تحت پوشش قرار داد. خطراتی از جمله : زلزله، سیل، رانش زمین، ترکیدگی لوله ، سقوط هواپیما و ... . بیمه آتش سوزی از لحاظ دسته بندی به 4 نوع بیمه نامه تقسیم می شود:

بیمه آتش سوزی مسکونی پارسیان

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی بدلیل نرخ پایین و پوشش های متنوعی که دارد مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. همانطور که از اسم آن پیداست این بیمه نامه مخصوص آپارتمان و مجتمع و ویلا با کاربری مسکونی می باشند. در این بیمه نامه ساختمان و تاسیسات و اثاثیه منزل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند. این بیمه نامه به طور کلی سه پوشش اصلی آتش سوزی، صاعقه و انفجار را تحت پوشش قرار می دهد. درصورتی که بیمه گذار بخواهد می تواند هر یک از پوشش های زیر را به عنوان پوشش اضافی انتخاب و به تعهدات بیمه نامه اضافه نماید.

 • سیل
 • زلزله
 • طوفان
 • سقوط بهمن
 • سقوط هواپیما
 • هلیکوپتر و قطعات آن
 • برخورد اجسام خارجی
 • ترکیدگی لوله آب
 • ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف
 • شکست شیشه
 • سرقت با شکست حرز
 • نشست، ریزش و رانش
 • شورش ، بلوا،اغتشاش و آشوب
 • هزینه های پاکسازی و جمع آوری ضایعات ناشی از تحقق خطرهای مشمول بیمه

نحوه محاسبه نرخ بیمه آتش سوزی بر اساس انواع سازه متفاوت است. هر کدام از سازه های بتنی، فلزی، آجری و گلی (سنتی) به دلیل نرخ ریسک متفاوتی که دارد متنوع است. برای مثال ریسک تخریب خانه های با سازه های بتنی و فلزی بیش تر از سازه های آجری و گلی می باشد. بنابرین نرخ حق بیمه پایین تری دارند. علاوه بر آن انتخاب هر یک از پوشش های اضافی نیز بر حق بیمه محاسبه شده موثر است.  بیمه آتش سوزی بیمه پارسیان را می توانید از سامانه بیمی لایک خریداری کنید. سامانه بیمی لایک با دریافت مشخصات کلی ساختمان آخرین نرخ حق بیمه از بیمه پارسیان را به شما ارائه می دهد. این نرخ حق بیمه را می توانید با نرخ سایر شرکت ها مقایسه و انتخاب نمایید.

بیمه آتش سوزی انبار ها پارسیان

انبارهای عمومی و اختصاصی از جمله  موارد پرریسکی هستند که تحت عنوان بیمه آتش سوزی انبار ها بیمه می شوند. در این بیمه نامه موجودی ثابت و متغیر انبار ها با توجه به مفاد بیمه نامه تحت پوشش شرکت بیمه قرار می گیرند.

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی  پارسیان

این نوع بیمه نامه برای پوشش خسارت هایی است که به واحد های تجاری، واحد های اداری، اماکن عمومی، سالن های آمفی تئاتر و غیره می باشد.

بیمه آتش سوزی صنعتی پارسیان

کارخانجات، تصفیه خانه ها، سدها، پتروشیمی ها از جمله مراکزی هستند که تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی می باشند.

بیمه درمان پارسیان

رشد روز افزون مراجعات به درمانگاه ها و بیمارستان ها مسلما هزینه های هنگفتی برای خانواده ها در پی خواهد داشت، پرداخت هزینه ها همیشه و برای همه آسان نیست.بیمه درمان برای جبران آن بخش از هزینه های درمانی است که بیمه گر پایه مثل تامین اجتماعی آن را نمی پردازد. بیمه درمان برای آن است که افزایش هزینه های درمانی، مانع از درمان و پیشگیری افراد جامعه نشود. بیمه پارسیان خدمات درمان خود را هم بصورت انفرادی و هم بصورت گروهی برای شرکت ها و سازمان ها ارائه می کند. بیمه پارسیان با ارائه پوشش های کامل برای جبران هزینه های درمانی بیمه شدگان نقش مهمی را ایفاء می کند. این پوشش ها عبارتند از:

 • جبران هزينه‌هاي درمان به شرط بستري و جراحي در بيمارستان و مراكز جراحي محدود (با بيش از 6 ساعت بستري)،ديسك ستون فقرات،شيمي درماني به شرط بستري بيمه شده، راديوتراپي،گامانايف آنژيوگرافي قلب و انواع سنگ‌شكن.
 • جبران هزينه‌هاي جراحي مغز و اعصاب مركزي و نخاع (به استثناء ديسك ستون فقرات)،گامانايف، قلب، پيوند كليه، مغز و استخوان و پيوند ريه و كبد حداكثر تا دو برابر تعهد بيمارستاني.
 • هزينه‌هاي زايمان طبيعي و سزارين.
 • جبران هزينه‌هاي سونوگرافي، ماموگرافي، انواع اسكن‌ و‌ سي‌تي‌اسكن، انواع آندوسكوپي، ام‌ آر‌ آي، اكوكارديوگرافي، استرس‌اكو،‌ دانسيتومتري.
 • جبران هزينه‌هاي مربوط به تست ورزش،‌تست آلرژي،‌ تست تنفسي، نوار عضله، نوار مغز، نوار عصب و نوار مثانه، آنژيوگرافي چشم، شنوايي سنجي، بينايي سنجي و هولتر مانيتورينگ قلب.
 • اعمال مجاز سرپايي شامل: شكستگي‌ها، گچ‌گيري، ختنه، بخيه، كرايوتراپي، اكسيزيون، ليپوم، تخليه كيست، ليزر درماني و بيوپسي.
 • جبران هزينه‌هاي مربوط به رفع عيوب انكساري چشم به ميزان 3 ديوپتر و بيشتر براي هر چشم.
 • هزينه آمبولانس (داخل و بين شهري) و ساير فوريت‌هاي پزشكي در صورتيكه نهايتاً منجر به بستري شدن بيمه شده در بيمارستان گردد.
 • جبران هزينه هاي خدمات آزمايشگاهي شامل آزمايشهاي تشخيص پزشكي،‌ پاتولوژي يا آسيب شناسي و ژنتيك پزشكي،‌ انواع راديوگرافي، نوار قلب و فيزيوتراپي.
 • جبران هزينه هاي نازائي و ناباروري شامل اعمال جراحي مرتبط، IUI،‌GIFT،‌ZIFT ،‌ITSC‌، ميكرو اينجكشن و
 • جبران هزينه هاي مربوط به خريد عينك طبي و لنز تماسي طبي.
 • جبران هزينه هاي مربوط به خريد سمعك.
 • جبران هزينه هاي مربوط به دندانپزشكي شامل خدمات (‌كشيدن،‌ پركردن، جرم‌گيري، بروساژ، ترميم، درمان ريشه و روكش)
 • جبران هزينه هاي مربوط به دارو و ويزيت (‌مازاد بر سهم بيمه گر اول) و خدمات اورژانس در موارد غير بستري .
 • جبران هزينه هاي مربوط به اعضاي طبيعي بدن (جهت گروههاي بالاي 1000 نفر).

برای استعلام و عقد قرارداد های درمان گروهی برای سازمان  یا شرکتتان با مشاوران بیمی لایک تماس بگیرید. استعلام نرخ طبق پوشش های درخواستی را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

بیمه عمر و حوادث بیمه پارسیان

همیشه حوادث قابل پیش بینی نیستند، خطراتی که غیر قابل پیش بینی نیستند ولی جان افراد را میگیرند. بیمه عمر و حوادث برای جبران خسارت هایی از جمله دیه فوت و غرامت از کارافتادگی و قطع عضو در اثر وقوع حوادث را می پردازد. بیمه عمر و حادثه به صورت انفرادی و گروهی صادر می شود که با پرداخت مبلغ در مقابل حوادث  جبران خسارت می کند.

بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان

بیمه های عمر و سرمایه گذاری که به آن ها بیمه های زندگی نیز می گویند، بعد از بیمه های خودرو، رایج ترین بیمه می باشد و سالانه پرتفوی قابل توجهی را به خود اختصاص داده است . در این بیمه نامه بیمه گذار با پرداخت مبلغ مشخصی طی بازه های زمانی مساوی و متوالی می تواند خود و یا بیمه شدگان (ذینفعان)  را در مقابل خطرات احتمالی از جمله  فوت، نقص عضو، از کار افتادگی دائم یا موقت بیمه کند و اگر در مدت زمان مشخص از بیمه نامه خود استفاده نماید. حق بیمه پرداختی را به همراه سود حاصل از اندوخته آن دریافت نماید.

بیمه مسئولیت پارسیان

رخداد حوادث مختلف و خسارت های مالی و جانی که بر جای می گذارد باعث شده است که در کنار فعالیت های خود به جبران حوادثی که در پی دارد فکر کنیم. بیمه مسئولیت بر پایه این نیاز مسئولیت پذیری افراد به وجود آمده است. بر این اساس تمامی خسارت هایی (مالی و جانی) که وارد می شود را با خرید بیمه مسئولیت می توان جبران نمود. اما بیمه مسئولیت بیمه پارسیان در 5 دسته حوادث پیش آمده را جبران می نماید:

بیمه مسئولیت مدنی عمومی پارسیان

این بیمه نامه مختص افراد متخصص نیست هر کس ک به دلیل بی احتیاطی، غفلت، عدم تخصص و مهارت کافی منجر به آسیب اشخاص ثالث گردد. این بیمه نامه غرامت آن را تا سقف تعهدات بیمه نامه پرداخت می نماید.

بیمه مسئولیت کارفرما پارسیان

مسئولیت جبران حوادثی که منجربه آسیب کارمندان و کارگران در زمان کار می انجامد بر عهده کارفرماست. لذا بیمه مسئولیت کارفرما برای جبران هزینه های است که در جریان وقوع حوادث برای کارکنان و کارگران رخ می دهد.

بیمه مسئولیت تولید کنندگان کالا پارسیان

کیفیت نامطلوب و خسارت های جانی و مالی که ممکن است در جریان تولید و عرضه یک محصول رخ بدهد برعهده تولید کننده خواهد بود. این خسارات با پوشش بیمه مسئولیت تولید کنندگان کالا قابل جبران خواهد بود.

بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای پارسیان

هر کس بر اساس حرفه و تخصص خود مسئول انجام فعالت های خود می باشد. آسیب هایی که هر قشر متخصص بر اساس حرفه ی خود به اشخاص ثالث وارد می کند با بیمه مسئولیت حرفه ای قابل جبران است. از این رو شرکت بیمه پارسیان برای اقشار مختلف پوشش بیمه ای مناسب به شرح ذیل ارائه می دهد.

 • بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان
 • بيمه مسئوليت حرفه اي مهندسين طراح، ‌محاسب و ناظر ساختمان
 • بيمه مسئوليت حرفه‌اي مديران مهدهاي كودك
 • بيمه مسئوليت مدني مديران واحدهاي اقامتي در قبال مراجعين
 • بيمه مسئوليت مدني مديران اردو و تورهاي گردشگري
 • بيمه مسئوليت حرفه اي مديران استخر در قبال استفاده كنندگان
 • بيمه مسئوليت مدني مديران مراكز آموزشي
 • بيمه مسئوليت مدني مديران شهربازي در قبال مراجعه كنندگان
 • بيمه مسئوليت مدني حرفه اي مسئول فني بيمارستان ، درمانگاه ها و كلينيك ها
 • بيمه مسئوليت مدني شركت‌هاي نصب / تست سيستم گازسوز خودرو
 • بيمه مسئوليت مدني حرفه‌اي مسئول فني داروخانه
 • بيمه مسئوليت مدني مديران تعميرگاه‌هاي خودرو در قبال مراجعين
 • بيمه مسئوليت مدني مديران پاركينگ هاي عمومي در قبال مراجعين

بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیرا پزشکان پارسیان

این بیمه نامه یکی از مهمترین بیمه نامه هایی است که خرید آن برای پزشکان و پیرا پزشکان اجباری است. همه پزشکان با توجه به تخصص خود در مقابل بیماران مسئولیت دارند. جبران خسارتی که در راستای تشخیص، تجویز و درمان بیمار رخ می دهد بر عهده پزشک معالج می باشد. در این بیمه نامه خسارت های جانی که به بیمار در هر یک از مراحل بالا رخ می دهد و بر عهده پزشک مربوطه است تحت پوشش قرار می گیرد. برای استعلام بیمه نامه مسئولیت حرفه ای پزشکان بیمه پارسیان با سامانه بیمی لایک تماس بگیرید تا در اسرع وقت استعلام نرخ گرفته و بیمه نامه را دریافت کنید.

بیمه مسئولیت شرکت های حمل و نقل پارسیان

مسئولیت حفظ و مراقبت از محموله ها در زمان نقل و انتقال بر عهده شرکت های مربوطه است. نوع کالا و میزان مسافتی که می بایست طی شود همه بر سالم به مقصد رسیدن محموله موثر است. از این رو بیمه مسئولیت شرکت های حمل و نقل برای جبران خسارت هایی است که در زمان نقل و انتقال به کالا وارد می شود.

بیمه مهندسی بیمه پارسیان

بیمه های مهندسی برای جبران خسارت هایی است که در طی پروژه های ساخت و ساز و به صورت ناگهانی در اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی به اشخاص ثالث و ماشین آلات و ابزار آلات وارد می شود.

بیمه تمام خطر پیمانکاران پارسیان

به موجب اين بيمه نامه، كليه طرح هاي عمراني و ساختماني مانند پروژه هاي احداث انواع سازه شامل انواع ساختمان، راه آهن، فرودگاه، جاده، پل، سد، تونل،‌ مترو، تقاطع هاي غير همسطح، موج شکن، عمليات آبرساني، زهکشی، فاضلاب شهري، حفر چاه، مخازن آب و مانند آنها تحت پوشش قرار مي گيرد.

بیمه نامه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری پارسیان

اين بيمه تمامي خسارت هاي وارد به بدنه ماشين آلات و تجهيزات پيمانكاري از قبیل لودر، بولدوزر، بيل مكانيكي، گریدر، تاور كرين، جرثقيل، لیفتراک، غلتك، سايدبوم و مانند آنها كه پیمانکاران جهت اجرای کار پروژه ها از آنها بهره مي برند را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه نامه ریسک های تکمیل شده ساختمان پارسیان

اين بيمه نامه هر گونه خسارت وارد به سازه هاي اصلي و جانبي ساختمان ناشي از طراحي غلط ( خلاف استانداردها، قوانين و مقررات، انجام محاسبات نادرست و...) ،مواد يا مصالح معيوب و اجراي نادرست كار ( اجراي ضعيف يا نادرست توسط پيمانكار يا مجري در بخش هاي استراكچرال، مكانيكال و الكتريكال ) را پوشش می دهد.

بیمه تمام خطر نصب پارسیان

به موجب این بیمه نامه تمامی خطراتی که در زمان نصب تجهیزات، ماشین آلات در واحد های صنعتی و کارخانجات وارد می شود تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند.

بیمه انرژی بیمه پارسیان

با توجه ریسک خطرات و آسیب های سکوهای نفتی و پالایشگاه های نفت و گاز،این بیمه نامه برای جبران خسارت ها مالی و جانی است که در صورت بروز حوادث رخ می دهد.

بیمه هواپیما پارسیان

بیمه هواپیما یا بیمه بدنه هواپیما برای جبران خسارت های ناشی از خرابی و آسیب و از کارافتادگی بدنه لوازم و تجهیزات آن است.

بیمه کشتی پارسیان

برای جبران خسارت های ناشی از نجات، تعمیر، ترکیدن دیگ بخار، آتشفشان و زلزله، برخورد با شناور یا صخره و سایر موارد مشابه می باشد.

بیمه باربری بیمه پارسیان

برای جبران خسارت مخاطراتی که در کمین کالاهایی در زمان حمل و نقل کالا به هر صورت زمینی دریایی و هوایی رخ می باشد،  با پوشش بیمه باربری قابل جبران خواهد بود. بیمه های باربری از بیمه های اجباری می باشند که برای صادرات و واردات و ترخیص  کالاها می بایست ارائه شود. این نوع بیمه نامه در 4 نوع قابل دریافت خواهد بود.

بیمه های باربری وارداتی پارسیان

کالاهایی که از سایر کشور ها خریداری می شود برای تضمین سلامت رسیدن به مقصد می بایست بیمه باربری شوند. بیمه های باربری وارداتی برای این نوع از ارسال کالا می باشد.

بیمه باربری صادراتی پارسیان

اسم بیمه باربری صادراتی خود گویای همه چیز است. این بیمه نامه برای جبران خسارت هایی است که به محموله های ارسالی به خارج از کشوراز هر یک از انواع وسایل حمل و نقل کالا انجام می شود.

بیمه باربری ترانزیت پارسیان

در مواقعی که کشور ایران در مسیر راه حمل و نقل کالا باشد و مبدا و مقصد خارج از مرزهای کشور باشد. در این حالت جبران خسارت با پوشش بیمه ای ترانزیت انجام می شود.

بیمه پارسیان در یک نگاه

بیمه پارسیان در یک نگاه

اطلاعات کلی

سهم بازار

4.5

تعداد شعب

66

تعداد نمایندگان

2009

تعداد کارکنان

1000

عملکرد شرکت بیمه پارسیان در سال 1397

بیمه های غیر زندگی

بیمه های زندگی

خسارت پرداختی

در صد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

خسارت پرداختی

درصد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

13081

18.4

17886

1.5

942.1

68.9

2623.9

10.3

سخن آخر

شرکت بیمه پارسیان با تکیه بر اندوخته های مالی وکنترل ریسک  در سطح اول توانگری مالی قرار دارد. نیروی کار متخصص، دقت ، تجربه و بهره گیری از فناوری های نوین منجر به افزایش میزان رضایت مشتری گردیده و سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده است. سامانه بیمی لایک آماده هرگونه خدمات رسانی به مشتریان از جمله مشاوره و خرید از بیمه پارسیان به شما می باشد.

ورود به سایت
ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
وب اپلیکیشن بیمی لایک را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید
۱
در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
۲
منوی بازشده را به چپ (به سمت بالا برای ios ورژن ۱۳ به بعد) بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
۳
در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.