قبلی
بعدی

تاریخچه بیمه ایران

بیمه ایران اولین شرکت بیمه پس از بومی سازی صنعت بیمه در کشور محسوب می‌شود. این شرکت به عنوان اولین شرکت بیمه کلیه رشته‌های بیمه ای را ارائه می‌دهد. همچنین شرکت بیمه ایران تنها بیمه دولتی کشور محسوب می‌شود که سطح توانگری 2 از 5 را دارد. این شرکت در حال حاضر در سراسر کشور نمایندگی فعال دارد و در رشته‌های بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه مهندسی، بیمه‌های اموال، بیمه مسئولیت و بیمه‌های اشخاص ارائه خدمات می‌کند.

ویژگی‌های بیمه ایران

 • بیمه ایران اولین شرکت بیمه است که در سال 1314 تأسیس شد و در اولین سال فعالیت خود توانست 60 درصد از بازار بیمه را به خود اختصاص دهد.
 • بیمه ایران تنها شرکت بیمه‌ای است که صد درصد سهام آن متعلق به دولت می‌باشد.
 • شرکت بیمه ایران در حال حاضر بیش از 209 شعبه فعال در سراسر کشور و 12 شعبه در خارج از کشور دارد.
 • در حال حاضر تعداد نمایندگی، کارگزار و خدمات بیمه‌ای به بیش از 4256 عدد می‌رسد، که بزرگترین شبکه عرضه بیمه‌ای در کشور را دارد؛ بنابراین دسترسی به آن آسان و راحت است.
 • قدمت بیمه ایران و سابقه فعالیت 80 ساله آن موجب شده است تا مورد اعتماد اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است.
 • ارائه طرح‌های و خدمات به روز و آنلاین از طریق این شرکت وجود دارد.

بیمه شخص ثالث

بیمه ایران اولین شرکت ارائه دهنده بیمه شخص ثالث در کشور است. بیمه شخص ثالث از جمله بیمه‌نامه‌های اجباری بوده که هر دارنده خودرویی می‌بایست آن را خریداری کند. در ادامه درباره بیمه شخص ثالث بیمه ایران بیشتر می‌خوانید.

بیمه شخص ثالث چیست ؟

بیمه شخص ثالث بیمه ای اجباری بوده که به جبران خسارت‌های مالی و جانی به اشخاص ثالث می‌پردازد. این بیمه‌نامه سقف تعهدات مشخصی برای خسارت جانی وارده دارد. خسارت جانی که برای بیمه شخص ثالث در نظر گرفته شده است معادل دیه مرد مسلمان تعیین شده است. همچنین در این بیمه‌نامه تا 2.5 درصد دیه اعلامی خسارت مالی به زیاندیده پرداخت می‌شود. این بیمه‌نامه علاوه بر اشخاص ثالث، راننده نیز تحت پوشش قرار می‌دهد. پوشش حوادث راننده به جبران حوادث وارد به راننده تعلق دارد و معادل دیه اعلامی در روز‌های غیر حرام می‌باشد.

محاسبه بیمه شخص ثالث ایران

بیمه شخص ثالث بیمه ایران بر اساس عواملی چون نوع خودرو، نوع کاربری، سال ساخت، سابقه خسارت، تعداد سرنشین و تخفیفات بیمه شخص ثالث تعیین می‌شود. بر این اساس هر وسیله نقلیه موتوری با ارائه کارت خودرو و بیمه‌نامه سال قبل به همراه گواهینامه می‌تواند قیمت بیمه شخص ثالث را محاسبه کند.

قیمت بیمه شخص ثالث ایران

برای آنکه قیمت بیمه شخص ثالث ایران را بدست آورید، بهتر است وارد سایت بیمی‌لایک شود و اطلاعات خودرو خود رو وارد کنید تا قیمت بیمه‌نامه را در لحظه بدست آورید. قیمت بیمه شخص ثالث ایران با وارد کردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه خودرو تعیین می‌شود. شایان ذکر است در این روش بخشنامه‌های بخشودگی جرائم دیرکرد نیز لحاظ می‌شود.

تخفیف های بیمه شخص ثالث ایران

مهم ترین بخش از تخفیفات بیمه شخص ثالث ایران تخفیفات سوابق بیمه‌نامه است. بر اساس قانون بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری، هر مالک خودرویی در صورتی که هیچ گونه خسارتی از بیمه‌نامه خود دریافت نکرده باشد، به میزان پنج درصد تخفیف دریافت می‌کند. این تخفیفات سالانه به تخفیفات قبلی افزوده می‌شود و تا 14 سال و حداکثر تا میزان 70 درصد افزایش می‌یابد.

پوشش های بیمه شخص ثالث ایران

بیمه شخص ثالث ایران به طور کلی 3 نوع خطر را با این بیمه‌نامه پوشش می‌دهد:

 • خسارت جانی به سرنشینان خودرو یا اشخاص ثالث وارد شود.
 • خسارت مالی که به خودرو یا سایر اموال اشخاص ثالث وارد شود.
 • خسارت جانی وارد به راننده در زمان وقوع حادثه.

استعلام بیمه شخص ثالث بیمه ایران

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث بیمه ایران بسیار ساده است و در کمتر از چند ثانیه انجام می‌شود. کافی است وارد سایت بیمی‌لایک شوید و مشخصات خودروتان را وارد کنید و از نوار سمت چپ می‌توانید تعهدات مالی خود را افزایش دهید. تمامی این فرآیند تنها در چند ثانیه انجام می‌شود.

روش دوم استعلام بیمه شخص ثالث بیمه ایران مراجعه به یکی از نمایندگی‌های آن شرکت است. با ارائه مدارک همچون کارت خودرو و بیمه‌نامه سال قبل می‌توانید از حق بیمه لازم جهت تمدید مطلع شوید.

خرید بیمه شخص ثالث بیمه ایران

پس از استعلام قیمت بیمه شخص ثالث، خرید آن کار ساده‌ای است. اگر از طریق سایت بیمی‌لایک استعلام گرفتید با یک کلیک برروی دکمه خرید می‌توانید بیمه‌نامه را خریداری کنید. تنها با بارگزاری چند عکس ساده از مدارک لازم و اعلام آدرس و نشانی برای تحویل به صفحه پرداخت متصل می‌شود. که با پرداخت حق بیمه، بیمه‌نامه شما سریعاً صادر می‌شود. روش دیگر برای خرید بیمه شخص ثالث بیمه ایران مراجعه به یکی از نمایندگی‌های آن شرکت است. با پر کردن فرم پیشنهاد و پرداخت حق بیمه، بیمه ثالث شما صادر می‌گردد.

خرید اقساطی بیمه ایران

اگر توانایی پرداخت نقدی حق بیمه شخص ثالث را ندارید، می‌توانید اقساطی آن را خریداری کنید. از سایت بیمی‌لایک می‌توانید با انتخاب گزینه خرید اقساطی بیمه ایران بیمه‌نامه را با مبلغ اندکی به صورت پیش پرداخت و ارائه چک صادر نمایید.

پرداخت خسارت مالی بیمه ایران

برای دریافت خسارت مالی از بیمه‌نامه خود می‌بایست به یکی از مراکز و شعب پرداخت خسارت بیمه ایران مراجعه کنید. لازم است بدانید پرداخت خسارت در همه حوادث یکسان نیست و بسته به نوع خسارت ممکن است ارائه مدارک متفاوت باشد. روند دریافت خسارت مالی در چند گام اساسی زیر تعریف می‌شود.

گام اول : ارائه مدارک لازم جهت تشکیل پرونده به شرکت بیمه

مدارک ذیل از اصلی ترین مدارک جهت تشکیل پرونده اولیه می‌باشد:

 • اصل مدارک شناسایی مقصر
 • ارائه بیمه‌نامه مقصر
 • اصل مدارک خودرو مقصر
 • کروکی تنظیم شده توسط پلیس راهنمایی و رانندگی
 • تماس با کارشناس بیمه یا تصویربرداری از نقاط آسیب دیده و نحوه وقوع حادثه

گام دوم : بازدید کارشناس خسارت و برآورد هزینه

در این شرایط بیمه‌گذار می‌تواند به مبلغ برآورد شده اعتراض نماید. در چنین حالتی بیمه‌گذار می‌تواند درخواست یک کارشناس دیگر برای برآورد خسارت نماید یا خودرو رو برای تعمیر به تعمیر گاه بیمه‌گذار ارسال نماید.

گام سوم: پرداخت خسارت در وجه بیمه‌گذار یا ذینفع بیمه‌نامه

در صورتی که بیمه‌گذار برای پرداخت خسارت با کارشناس به توافق برسد. مبلغ تایید شده برای پرداخت به حسابداری ارسال و طی حواله بانکی برای زیاندیده واریز می‌شود.

 • خسارت‌های زیر 100 هزارتومان به صورت نقدی تسویه می‌گردد.

پرداخت خسارت جانی بیمه ایران

برای دریافت خسارت جانی بیمه ایران علاوه بر مدارکی که لازم است برای دریافت خسارت مالی ارائه دهید، برگه تشخیص پزشکی قانونی مصدوم یا جواز دفن نیز الزامی است. بررسی مدارک و میزان خسارت بر اساس رای دادگاه برآورد می‌شود. سپس به شرکت بیمه جهت پرداخت ابلاغ می‌گردد.

بیمه بدنه

بیمه بدنه در واقع بیمه مکمل بیمه شخص ثالث است. برای جبران خسارت‌های ناشی از حوادثی که خود مقصر آن هستیم یا به صورت غیر قابل پیش بینی برای خودروی ما اتفاق می‌افتد، می‌توانیم با بیمه بدنه آن را جبران کنیم.

پوشش های بیمه بدنه ایران

بیمه بدنه بیمه ایران به طور کلی به دو صورت پوشش‌های ما را جبران می‌کند. این پوشش‌ها در دو دسته پوشش‌های اصلی و پوشش‌های اضافی تقسیم می‌شوند:

 • پوشش‌های اصلی : پوشش‌هایی هستند که بیمه بدنه ایران به صورت پیش فرض با خرید بیمه بدنه ارائه می‌دهد. این پوشش قابل تغییر و حذف نیستند. این پوشش‌ها شامل :

  • آتش‌سوزی
  • انفجار و صاعقه
  • حادثه (تصادف)
  • واژگونی خودرو
 • پوشش‌های اضافی : پوشش‌هایی هستند که بیمه‌گذار در صورت تمایل یک یا همه آن‌ها را بسته به شرایط خود خریداری نماید. برای اضافه کردن هر یکی از پوشش‌های بیمه بدنه می‌بایست حق بیمه اضافی مربوط به آن پرداخت شود. این پوشش‌ها شامل:

  • شکست شیشه
  • پاشیدن رنگ و اسید
  • بلایای طبیعی (سیل و زلزله)
  • سرقت درجای قطعات
  • نوسان قیمت
  • کشیدن میخ و اشیا برنده
  • خارج از کشور

محاسبه بیمه بدنه ایران

برای محاسبه بیمه بدنه بیمه ایران چند فاکتور اساسی مورد نیاز است. در این بیمه‌نامه نوع خودرو، ارزش خودرو، سال ساخت، پوشش‌های بیمه‌نامه، سابقه تخفیفات بیمه‌نامه و همچنین نوع قطعات غیرفابریکی که بر روی خودرو نصب شده است، حائز اهمیت است.

تخفیف های بیمه بدنه ایران

بر خلاف بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه ایران تخفیفات متفاوتی دارد که برای بیمه‌گذاران با شرایط خاص ارائه می‌شود. این تخفیفات به عناوین زیر تقسیم بندی می‌شوند:

 • تخفیف عدم خسارت
 • تخفیف خودروی صفر
 • تخفیف نقدی
 • تخفیفات گروهی
 • تخفیف ایثارگران
 • تخفیف هیئت علمی
 • تخفیفات مناسبتی

شایان ذکر است سقف اعمال تخفیفات بیمه بدنه بیمه ایران 65 درصد است و مازاد بر آن برای واجدین شرایط اعمال نمی‌شود.

قیمت بیمه بدنه ایران

همانطور که گفتیم قیمت بیمه بدنه به عوامل متفاوتی بستگی دارد بنابراین همه خودرو‌ها قیمت بیمه بدنه یکسانی ندارند. در اولین گام ارزش خودرو حائز اهمیت است. همچنین نوع خودرو و سال ساخت آن و میزان سوابق بیمه ای در قیمت بیمه بدنه موثر است. در صورتی که می‌خواهید آخرین قیمت بیمه بدنه ایران را ببینید به صفحه بیمه بدنه سایت بیمی‌لایک مراجعه کنید.

استعلام بیمه بدنه بیمه ایران

همانطور که گفتیم قیمت بیمه بدنه بیمه ایران به عوامل متفاوتی بستگی دارد. در حال حاضر بیشترین عامل تاثیرگذار در قیمت بیمه بدنه ارزش خودرو است. برای استعلام بیمه بدنه بیمه ایران کافیه به سایت بیمی‌لایک مراجعه کنید و ارزش واقعی خودروتان را وارد کنید. با انتخاب پوشش‌های اضافی مورد نظرتان می‌توانید حق بیمه نهایی را مشاهده کنید.

خرید بیمه بدنه بیمه ایران

ساده ترین راه برای خرید بیمه بدنه بیمه ایران مراجعه به سایت بیمی‌لایک است. تنها در چند ثانیه با وارد کردن مشخصات خودرو می‌توانید قیمت بیمه بدنه خود را محاسبه کنید و با یک دکمه خرید خود را انجام دهید. نکته مهم در خرید بیمه بدنه انجام بازدید سلامت خودرو پیش از صدور بیمه‌نامه است. اگر از قبل بیمه بدنه بیمه ایران داشته باشید در صورت دو شرط زیر نیاز به بازدید مجدد خودرو ندارید. اول اینکه از بیمه بدنه خود استفاده نکرده باشید دوم ارزش خودرو بیش از 50 درصد افزایش نیافته باشد. نبود هر یک از این دو شرط موجب می‌شود تا بازدید مجدد از خودرو انجام شود. اما بیمی‌لایک بازدید خودرو را به صورت رایگان با ارسال کارشناس در محل شما انجام می‌دهد.

خرید اقساطی بیمه بدنه بیمه ایران

یکی از ویژگی‌های خرید بیمه بدنه بیمه ایران از بیمی‌لایک امکان خرید اقساطی آن است. با توجه به افزایش قیمت‌های خودرو، خسارت‌هایی که به خودرو وارد می‌شود ارزان نخواهد بود. بنابراین با خرید اقساطی و تنها با پرداخت حداقل 30 درصد حق‌بیمه، بیمه بدنه ایران خود را خریداری کنید.

پرداخت خسارت بدنه بیمه ایران

در صورت وقوع هر حادثه ای که در تعهدات بیمه‌نامه شما باشد لازم است که:

گام اول : مراجعه به یکی از شعب پرداخت خسارت بیمه ایران به همراه مدارک مورد نیاز

گام دوم : تشکیل پرونده و ارزیابی خسارت وارده به خودرو

گام سوم : توافق و ارسال خودرو به تعمیرگاه بیمه‌گر (یا دریافت حواله پرداخت خسارت تعمیر خودرو و تعویض قطعات)

بیمه آتش سوزی و زلزله

جبران خسارت‌های مالی در اثر حوادثی چون آتش سوزی، صاعقه و انفجار، در تعهدات این بیمه‌نامه است. بیمه آتش سوزی بیمه ایران علاوه بر پوشش‌های بالا پوشش‌هایی را به عنوان پوشش مازاد یا اضافی در صورت نیاز و درخواست بیمه‌گذار ارائه می‌دهد. این پوشش‌ها شامل : زلزله، سیل، طوفان و تندباد، ترکیدگی لوله و...

انواع بیمه آتش سوزی بیمه ایران

بیمه‌های آتش سوزی بیمه ایران به 3 دسته کلی تقسیم می‌شوند :

 • بیمه آتش سوزی مسکونی بیمه ایران
 • بیمه آتش سوزی غیرصنعتی بیمه ایران
 • بیمه آتش سوزی صنعتی بیمه ایران

قیمت بیمه آتش سوزی بیمه ایران

قیمت بیمه آتش سوزی به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل مهم در قیمت بیمه آتش سوزی: متراژ ، نوع کاربری، نوع سازه ، پوشش‌های اضافی ، محل جغرافیایی، ارزش ساخت هر متر مربع و... می‌باشد.

نحوه خرید بیمه آتش سوزی بیمه ایران

برای خرید بیمه آتش سوزی بیمه ایران اگر ساختمان مسکونی دارید، در چند ثانیه می‌توانید به صورت آنلاین و از سایت بیمی‌لایک با وارد کردن مشخصات ملکتان قیمت بیمه‌نامه را بدست آورید. با صرف کمتر از چند دقیقه به درگاه خرید وصل می‌شوید و بیمه‌نامه شما صادر می‌شود. شایان ذکر است که بعضی از سازه‌ها و خرید برخی از پوشش‌ها نیاز به بازدید منزل توسط کارشناس دارد که اینکار توسط بیمی‌لایک به صورت رایگان انجام می‌شود.

اگر می‌خواهید بیمه آتش سوزی برای مغازه یا انبار و سایر ملک‌ها با کاربری غیر مسکونی خریداری کنید، نیاز است تا فرم مورد نظر در صفحه بیمه سازمانی را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مراحل اعلام خسارت بیمه آتش سوزی بیمه ایران

گام اول : مراجعه به شعب پرداخت خسارت بیمه ایران وتکمیل فرم اعلام خسارت بیمه آتش سوزی

گام دوم : تکمیل مدارک، بازدید کارشناس از محل و میزان آسیب دیدگی

گام سوم : بررسی مدارک و برآورد خسارت

گام چهارم : صدور حواله پرداخت خسارت

بیمه مسافرتی

حوادث حتی در سفر نیز همراه ما هستند. بیمه مسافرتی بیمه ایران برای جبران هزینه حوادثی است که در طول سفر برای ما اتفاق می‌افتد. این بیمه‌نامه عموماً برای سفر‌های خارجی و جبران هزینه‌هایی که می‌بایست بر اساس پول رایج آن کشور پرداخت شود، صادر می‌شود.

پوشش های بیمه مسافرتی ایران چیست ؟

با خرید این بیمه نامه شرکت بیمه در مقابل شرایط ذیل متعهد خدمت‌رسانی به بیمه‌شده می‌باشد:

 • پرداخت هزینه‌های درمانی
 • انتقال بیمه‌شده به مراکز درمانی
 • انتقال بیمه‌شده به کشور مبدا
 • پرداخت هزینه‌های فوریت‌های پزشکی
 • بازگرداندن جسد متوفی
 • بازگرداندن کودکان بی سرپرست
 • پرداخت هزینه‌های مسافرت همراه
 • کمک رسانی حقوقی و قانونی به بیمه‌شده
 • جبران هزینه‌های ناشی از تاخیر و کنسلی پرواز
 • جبران خسارت‌های ناشی از مفقودی بار
 • پشتیبانی از بیمه‌گذار در صورت مفقودی مدارک شناسائی

نکات مهم در خرید بیمه مسافرتی بیمه ایران

خرید و استفاده از خدمات بیمه مسافرتی ایران نکاتی دارد که لازم است هر بیمه‌گذاری آن را بداند:

 • شرکت بیمه در کشور‌های در حال جنگ یا خسارت‌های وارده در اثر جنگ هیچ‌گونه تعهدی ندارد.
 • پرداخت هزینه‌های درمانی تعرفه و سقف مشخصی دارد که بسته به نوع بیمه‌نامه و مدت سفر شما تعیین می‌شود.
 • در پرداخت هزینه‌های درمانی فرانشیز در نظر گرفته می‌شود.
 • تعهدات بیمه‌گر تنها برای سفر‌های با مدت کمتر از 92 روز انجام می‌شود.
 • خسارت وارده می‌بایست ظرف مدت 72 ساعت اعلام شود.
 • بیمه مسافرتی برای افراد زیر 70 سال صادر می‌شود.

خرید بیمه مسافرتی بیمه ایران

خرید بیمه مسافرتی به راحتی خرید بلیت سفر شماست. بهترین روش برای خرید بیمه مسافرتی ایران به صورت آنلاین است که تنها با مراجعه به سایت بیمی‌لایک می‌توانید ظرف چند دقیقه بیمه‌نامه خود را بخرید. روش دیگر خرید بیمه مسافرتی مراجعه به یکی از دفاتر نمایندگی بیمه ایران است.

نحوه دریافت خسارت بیمه ایران

برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی بیمه ایران لازم است با شماره‌هایی که بر اساس کشور مقصد معرفی شده است تماس بگیرید. اطلاع رسانی از هرگونه خسارت می‌بایست ظرف مدت 72 ساعت اعلام شود. بسته به نوع خسارت از هزینه درمانی تا فوت بیمه‌شده، اقدامات لازم توسط واحد پرداخت خسارت انجام خواهد پذیرفت.

بیمه درمان تکمیلی

یکی از بیمه‌نامه‌هایی که خرید آن لازم و واجب است بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران است. این بیمه‌نامه برای جبران هزینه‌های درمانی و اعمال جراحی و بستری است که به صورت گروهی برای سازمان‌ها تخصیص داده می‌شود. این بیمه‌نامه برای همه سازمان‌ها، کارگاه‌ها، شرکت‌ها و... که تعداد بیمه شدگان آن‌ها بیش از 50 نفر باشند قابلیت خریداری دارد.

پوشش های بیمه تکمیلی بیمه ایران

پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران بسیار متنوع است و هر شرکت بر اساس نوع درخواست خود می‌تواند همه یا بخشی از آن‌ها را خریداری نماید. این پوشش‌ها شامل :

 • جبران هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی‌درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گاماناپف و انواع سنگ‌شکن در بیمارستان‌ها و مراکز جراحی محدود و Day Care.
 • جبران اعمال جراحی تخصصی شامل جراحی مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی نخاع ، گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان
 • جبران هزینه‌های زایمان اعم از طبیعی و سزارین
 • جبران هزینه‌های درمانی نازایی و ناباروری
 • جبران هزینه‌های مربوط به رفع عیوب انكساری چشم(نظیر عمل لیزیک ، لازک و....)
 • جبران هزینه‌های پاراکلینیکی(تشخیص درمانی) شامل: سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع سی‌تی اسکن و...
 • جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایش‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی یا آسیب شناسی و ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب، فیزیوتراپی
 • جبران هزینه‌های ویزیت و دارو
 • جبران هزینه‌های دندانپزشکی
 • جبران هزینه خرید سمعک، عینک و لنز تماس طبی
 • جبران هزینه تهیه اعضاء طبیعی بدن
 • جبران هزینه اروتز که بلافاصله بعد از عمل جراحی مورد نیاز باشد.
 • جبران هزینه تشخیص بیماری‌ها و ناهنجاری‌های جنین منوط به داشتن پوشش زایمان
 • هزینه آمبولانس و سایر فوریت‌های پزشک

استعلام بیمه درمان تکمیلی ایران

قیمت بیمه درمان تکمیلی به عوامل متعددی بستگی دارد. تعداد افراد بیمه‌شده، سقف تعهدات، میانگین سنی افراد، نوع فعالیت افراد، میزان خسارت بیمه سال قبل و... از عوامل موثر بر روی نرخ بیمه درمان تکمیلی هستند. صفحه بیمه‌های سازمانی سایت بیمی‌لایک محلی است که می‌توانید با تکمیل فرم مربوطه در کوتاه ترین زمان نرخ مناسب و رقابتی از چندین شرکت بیمه دریافت کنید.

شرایط بیمه تکمیلی بیمه ایران

یکی از مهمترین ترین شرایط در بیمه تکمیلی بیمه ایران توجه به دوره انتظار برخی از بیماری‌هاست. که در صورتی که از سال‌های قبل بیمه‌نامه درمان تکمیلی معتبر داشته باشید، دیگر دوره انتظار برای شما لحاظ نمی‌شود.

روش های دریافت خسارت بیمه ایران

برای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی در شرکت بیمه ایران دو روش وجود دارد:

روش اول : مراجعه به مراکز طرف قرارداد شرکت بیمه ایران و ارائه کارت ملی

روش دوم : ارائه مدارک و هزینه‌های صورت گرفته به واحد صدور بیمه‌نامه برای دریافت خسارت

ورود به سایت
ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
وب اپلیکیشن بیمی لایک را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید
۱
در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
۲
منوی بازشده را به چپ (به سمت بالا برای ios ورژن ۱۳ به بعد) بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
۳
در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.