طبق بخشنامه بیمه مرکزی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه موتوری به طور 100 درصدی در بهمن ماه بخشیده می شود
مطابق بخشنامه بیمه مرکزی و هماهنگی انجام شده با پلیس راهور، نیازی به داشتن نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث نمی باشد.
طبق بخشنامه بیمه مرکزی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه موتوری به طور 100 درصدی در بهمن ماه بخشیده می شود
مطابق بخشنامه بیمه مرکزی و هماهنگی انجام شده با پلیس راهور، نیازی به داشتن نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث نمی باشد.
لوگوی بیمی لایک
قبلی
بعدی

تاریخچه

شرکت بیمه دانا یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های سهامی عام در صنعت بیمه کشوراست که در سال 1353 تاسیس و فعالیت خود را در همکاری شرکت Commercial Union انگلیس آغاز نموده است. شرکت بیمه دانا پس از ادغام با 12 شرکت بیمه  در آذر ماه سال 1367 به بخش خصوصی واگذار گردید. شرکت بیمه دانا متشکل از ادغام شرکت های بیمه آریا، امید، پارس، توانا، تهران، حافظ، ساختمان و کار، شرق و ملی  می باشد. این شرکت با بهره گیری از پتانسیل های موجود و با تکیه بر دانش و تجربه توانسته است سهم عظیمی از بازار بیمه را به خود اختصاص دهد.

خدمات رشته ای بیمه دانا

تنوع رشته های بیمه ای را از بیمه دانا بخواهید. شرکت بیمه دانا درکلیه رشته های بیمه ای را خدمات ارائه می کند.

بیمه خودرو بیمه دانا

امروزه با رشد روز افزون زندگی ماشینی و افزایش اهمیت وسایل نقلیه موتوری، بیمه این گونه وسایل جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است.  بیمه خودرو از جمله بیمه هایی است که بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است و به دو گروه تقسیم می شوند:

بیمه شخص ثالث دانا

این بیمه نامه به جهت حفظ و صیانت از اموال و جان اشخاص ثالث ارائه می شود. هر گونه آسیبی که از سوی وسایل نقلیه موتوری به جان و مال سرنشینان خودرو یا سایر اشخاص ثالث وارد شود شرکت بیمه موظف است غرامت آن را تا سقف تعهدات تعیین شده پرداخت نماید. تعهدات بیمه شخص ثالث به دو صورت تعهدات جانی و تعهدات مالی و حوادث راننده ارائه می گردد. غرامت فوت ، از کارافتادگی ، نقص عضو و جبران هزینه های پزشکی از جمله تعهدات بیمه شخص ثالث در خسارت های جانی می باشد. تعهدات مالی نیز خسارت های مالی وارد شده را تا سقف تعهدات جبران می نماید. تعهدات جانی بیمه شخص ثالث بر مبنای دیه تعیین می گردد و هر ساله با تغییر نرخ دیه توسط قوه قضاییه نرخ بیمه شخص ثالث نیز تغییر می کند. جبران هزینه مالی به طور عادی تا سقف 2.5 درصد دیه تعیین شده در ماه حرام محاسبه می شود که طبق قانون جدید مصوبه خرداد 1395 تا سقف نصف دیه تعیین شده قابل افزایش توسط بیمه گذار خواهد بود. در واقع افزایش تعهد مالی براساس نرخ گرانترین خودروی متعارف می باشد که این مبلغ در سال 1395 معادل نصف دیه تعیین گردید. تعهدات حوادث راننده برای جبران خسارت های جانی وارد شده به راننده می باشد که بر اساس قانون معادل به طور مثال حق بیمه یک خودروی سواری شخصی 4 سیلندر در سال 99 معادل 2.277.800 ریال می باشد که تعهدات جانی در ماه غیر حرام معادل 330 میلیون تومان و درماه حرام (محرم،رجب، ذی القعده، ذی‌الحجه) معادل 440 میلیون تومان می باشد. بر این اساس نرخ تعهدات مالی برابر 2.5 درصد دیه یعنی 11 میلیون تومان محاسبه گردید که تا سقف 220 میلیون تومان قابل افزایش خواهد بود.

در حال حاضربا توجه به بخشنامه بیمه مرکزی در زمان خرید بیمه نامه نسخه الکترونیک صادر می گردد و نسخه کاغذی بیمه نامه حذف گردیده است. چنانچه قصد خرید بیمه نشخص ثالث دانا را دارید می توانید به سامانه بیمی لایک مراجعه کنید و بیمه شخص ثالث دانا را بصورت آنی خریداری نموده وتحویل بگیرید. همچنین بیمه شخص ثالث دانا را می توانید بصورت قسطی تنها از سایت بیمی لایک خریداری نمایید.

بیمه موتورسیکلت دانا

موتورسیکلت نیز از جمله وسایل نقلیه موتوری است که تعهدات بیمه شخص ثالث آن تفاوتی با سایر بیمه نامه ها ندارد. در واقع تمامی تعهدات بیمه شخص ثالث موتور سیکلت با بیمه سایر وسایل نقلیه مانند اتومبیل و اتوبوس یکی می باشد. پوشش جانی و مالی و حوادث راننده بیمه شخص ثالث برای سرنشین و سایر اشخاص ثالث و راکب یکی می باشد. همچنین با پوشش حوادث راننده راکب نیزدر مقابل خطرات جانی تحت پوشش بیمه می باشد. برای خرید بیمه موتور سیکلت نیز نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر بیمه نیست کافی است وارد سامانه بیمی لایک شوید و بیمه دانا را انتخاب کنید و خرید خودرا انجام دهید پس ز خرید بیمه نامه نسخه الکترونیک بیمه نامه برای شما ارسال می گردد.

بیمه بدنه دانا

اگر شما هم نگران سرقت خودرو هستید یا برای جبران خسارت  تصادفات به دنبال راه حل هستید بیمه بدنه را به شما پیشنهاد می کنم. در واقع بیمه بدنه بیمه مکملی است که در کنار بیمه شخص ثالث برای جبران خسارت هایی است که به خودروتان وارد می شود. پوشش های بیمه بدنه عبارتند از:

 • انفجار
 • آتش سوزی
 • سرقت کلی خودرو
 • حادثه
 • واژگونی خودرو

این پوشش ها که پوشش های اصلی می باشند قابلیت تغییر یا انتخاب ندارند. در کنار پوشش های اصلی می توانید براساس نیازتان پوشش هایی را به صورت جداگانه بخرید. این پوشش ها را پوشش های اضافی می گویند. خطراتی را که می توان با پرداخت هزینه مازاد آن ها در تعهد بیمه قرار داد عبارتند از :

 • شکست شیشه
 • رنگ و اسید
 • سرقت درجای قطعات
 • ایاب و ذهاب
 • نوسان قیمت
 • سیل و زلزله

خرید بیمه بدنه به آسانی بیمه شخص ثالث است. با این تفاوت که بیمه بدنه نیاز به بازدید خودرو قبل از صدور بیمه نامه دارد. البته بازدید خودرو تنها برای بار اول صورت می گیرد و در صورتی که خسارتی نداشته باشید یا قبل از اتمام مدت بیمه آن را تمدید کنید نیازی به بازدید مجدد در سال های آتی نخواهید داشت. کافیست به سایت بیمی لایک مراجعه نمایید و مشخصات خودروتان را وارد نمایید. خواهید دید نرخ حق بیمه هر یک از شرکت ها در چشم به هم زدنی برای شما ظاهر می شود. با توجه به فاکتور هایی مثل سهم بازار میزان رضایتمندی مشتریان و سطح توانگری می توانید بیمه دانا را با سایر شرکت های بیمه مقایسه  نموده و اقدام به خرید کنید. خرید بیمه بدنه دانا به دو صورت نقدی و اقساطی انجام می شود. برای اطلاع ازقیمت ها به سایت بیمی لایک مراجعه کنید.

بیمه آتش سوزی دانا

آتش سوزی و زلزله جزو بلاهایی است که در صورت وقوع آن خسارت های مالی بسیاری، دربعضی شرایط جبران ناپذیری را  ایجاد می کند. بیمه آتش سوزی برای جبران خسارت های مالی است که در صورت آتش سوزی رخ می دهد. بیمه زلزله همانند بیمه بدنه پوشش های اضافی دارد که به صورت اختیاری و در صورت نیاز به هریک می توانید آن را خریدار نمایید. با بیمه آتش سوزی می توانید ساختمان با هر نوع کاربری و تاسیسات و اثاثیه و ابزارآلات صنعتی را بیمه نمایید. بیمه آتش سوزی را بر اساس کاربری ساختمان می توان4 دسته تقسیم نمود که براساس آن  نرخ هر کدام با یکدیگر متفاوت است. انواع بیمه آتش سوزی به شرح ذیل می باشد:

بیمه آتش سوزی مسکونی دانا

در بیمه نامه آتش سوزی خسارت های وارد به ساختمان، تاسیسات و اثاثیه در مقابل خطرات ذیل تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار می گیرند:

 • آتش سوزی
 • صاعقه
 • انفجار

بیمه آتش سوزی همانند بیمه بدنه خطرات دیگری را تحت عنوان پوشش اضافی و با پرداخت هزینه اضافی تحت پوشش قرار می دهد. این پوشش ها تنوع بسیاری دارند و برخی از آنها بسته به محل سکونت و خطراتی که تهدید می شوند قابل انتخاب است. برای مثال پوشش سقوط هواپیما مختص مناطقی است که نزدیک به فرودگاه ها و در امتداد خطوط هوایی منتهی به فرودگاه می باشند. پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی منازل مسکونی عبارتند از :

 • سیل
 • زلزله
 • طوفان
 • سقوط بهمن
 • سقوط هواپیما
 • هلیکوپتر و قطعات آن
 • برخورد اجسام خارجی
 • ترکیدگی لوله آب
 • ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف
 • شکست شیشه
 • سرقت با شکست حرز
 • نشست، ریزش و رانش
 • شورش ، بلوا،اغتشاش و آشوب
 • هزینه های پاکسازی و جمع آوری ضایعات ناشی از تحقق خطرهای مشمول بیمه

 

بیمه آتش سوزی انبار ها دانا

انبارهای عمومی و اختصاصی از جمله  موارد پرریسکی هستند که تحت عنوان بیمه آتش سوزی انبار ها بیمه می شوند. در این انبار ها موجودی مواد اولیه ثابت و متغیر در مقابل خطراتی از جمله آتش سوزی ، صاعقه انفجار و ... تحت پوشش قرار می گیرند. نرخ بیمه آتش سوزی انبار ها بسته به نوع موادی که نگه داری  میشود متغیر است . برای مثال مواد اشتعال زا نرخ حق بیمه بیشتر ی نسبت به سایر مواد دارند.

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی دانا

این نوع بیمه نامه برای پوشش خسارت هایی است که به ساختمان ، تاسیسات و اثاثیه واحد های تجاری، واحد های اداری، اماکن عمومی، سالن های آمفی تئاتر و غیره می باشد.

بیمه آتش سوزی صنعتی دانا

کارخانجات، تصفیه خانه ها، سدها، پتروشیمی ها از جمله مراکزی هستند که تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی می باشند.

بیمه درمان دانا

بیمه درمان که از رشته های بیمه اشخاص است برای جبران آن بخشی از هزینه های درمان است که بیمه گر پایه آن را پوشش نمی دهد. بیمه درمان عمدتا به صورت گروهی و برای شرکت  ها و سازمان ها انجام می شود تا کارمندان و خانواده های آن ها بابت هزینه هایی از جمله بیمارستانی، پاراکلینیکی و سایر موارد آن دغدغه ای نداشته باشند .  بیمه درمان برای آن است که بدون دغدغه هزینه بر روی بهبود فکر کنید. بیمه درمان تکمیلی پوشش های متنوعی را ارائه می دهد که بسته به درخواست بیمه گذار می توان آن ها را انتخاب نمود.این پوششها عبارتند از:

 • جبران هزینه های عمل‌های جراحی مربوط ‌به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به استثنای دیسک ستون فقرات)، گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان
 • جبران هزینه‌های زایمان اعم از طبیعی و سزارین
 • در صورت داشتن پوشش زایمان، پوشش هزینه‌های مربوط ‌به درمان نازایی و ناباروری شامل عمل‌های جراحی مرتبط، IUI ، ITSC ،ZIFT ،GIFT ، میکرواینجکشن و IVF را هم می‌توان دریافت کرد.
 • جبران هزینه‌های پاراکلینیکی اول شامل: سونوگرافی، سونو غربالگری، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آر آی، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، انواع آنژیوگرافی (بجز چشم و قلب)، هزینه‌های پزشکی هسته ای، سی تی آنژیوگرافی، پنتاکم، فوندسکوپی، کانفواسکن، انتروپیون، پاکیمتری و تمام تست‌های بینایی سنجی، ICG، IOL master ، HRT، انواع آندوسکوبی با یا بدون بیهوشی.
 • جبران هزینه‌های پاراکلینیکی دوم شامل: تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرومتری)، نوارعضله (EMG)، نوارعصب (NCV)، نوارمغز (EEG)، نوار مثانه (سیستومتری یا سیستوگرام)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، آنژیوگرافی چشم، هولترمانیتورینگ قلب، تست خواب دانستیومتری، تمپانومتری، بادی باکس، تیلت پلتیسموگرافی، ارگواسپیرو متری، رینو ماتومتری، برونکوگرافی و تست متاکولین (PFT) جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایش‌‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی یا آسیب‌ شناسی و ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب، فیزیوتراپی.
 • جبران هزینه عمل‌های مجاز سرپایی مثل شکسته ‌بندی، گچ ‌گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزر درمانی.
 • جبران هزینه‌های مربوط ‌به رفع عیوب انکساری چشم (با محدودیت در میزان ضعف بینایی)
 • جبران هزینه‌های ویزیت، دارو و خدمات اورژانس در موارد غیر بستری.
 • جبران هزینه‌های دندان ‌پزشکی.
 • جبران هزینه‌های مربوط‌ به خرید عینک طبی، لنز تماس طبی و هزینه‌های مربوط ‌به خرید سمعک.

برای استعلام از نرخ بیمه درمان تکمیلی وتنظیم قرارداد بیمه درمان دانا بامشاوران ما در بیمی لایک تماس بگیرید.

بیمه عمر و حوادث  جمعی دانا

بیمه عمر و حوادث بیمه دانا به دو دسته تقسیم می شود. قرارداد اجباری و قرارداد اختیاری. بیمه عمر و حوادث اجباری، مخصوص کارمندان دولت و کلیه نهاد های وابسته به دولت می باشد. که بر اساس آن بیمه شده تا 70 سالگی درمقابل هریک از حوادث فوت ناگهانی ، نقص عضو و از کارافتادگی دائم وموقت تحت پوشش می باشد. در قرارداد های اختیاری نیز بیمه گر هر یک از خطراتی که پیشتر گفتیم را بر مبنای نظر و درخواست بیمه گذار انجام می دهد. تهیه این بیمه نامه برای صاحبین سایر مشاغل بصورت اختیاری می باشد.

بیمه عمر و سرمایه گذاری دانا

بیمه های عمر و سرمایه گذاری که به آن ها بیمه های زندگی نیز می گویند، بعد از بیمه های خودرو، رایج ترین بیمه می باشد و سالانه پرتفوی قابل توجهی را به خود اختصاص داده است . در این بیمه نامه بیمه گذار با پرداخت مبلغ مشخصی طی بازه های زمانی مساوی و متوالی می تواند خود و یا بیمه شدگان (ذینفعان)  را در مقابل خطرات احتمالی از جمله  فوت، نقص عضو، از کار افتادگی دائم یا موقت بیمه کند و اگر در مدت زمان مشخص از بیمه نامه خود استفاده نماید. حق بیمه پرداختی را به همراه سود حاصل از اندوخته آن دریافت نماید.

بیمه مسئولیت دانا

بیمه مسئولیت انواع متفاوتی دارد و همانند بیمه عمر و حوادث در قرارداد های اجباری و اختیاری برای صاحبین مشاغل ارائه می شود. در بیمه مسئولیت خسارت های مالی و جانی در یک بیمه نامه عرضه می گردد.

بیمه مسئولیت مدنی عمومی دانا

در این بیمه نامه با تخصص بیمه گذار کاری نداریم. هر گونه فعالیتی با هر نوع تخصصی می تواند آسیب های مالی و جانی به اشخاص ثالث و کارگران وارد کند، برای جبران این خطرات می توان با خرید بیمه مسئولیت خودتان را بیمه کنید.

بیمه مسئولیت کارفرما دانا

کارفرمایان مسئول خطراتی هستند که در زمان کار به کارگران وارد می شود. از این رو بر مبنای قانون کار کارفرما موظف است در مقابل خطرات احتمالی کارگران خود را بیمه نماید. به عبارت دیگر بیمه مسئولیت کارفرما یک بیمه اجباری برای همه کارفرمایان است.

بیمه مسئولیت مدنی تولید کنندگان کالا دانا

تولید کنندگان نیز می توانند در مقابل آسیب های مالی و جانی که اشخاص ثالث وارد می کنند تحت پوشش  شرکت بیمه قرار گیرند.

بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای دانا

این بیمه نامه برای افراد متخصصی است که تخصص خود و خطرات ناشی از آن را در مقابل اشخاص ثالث بیمه می کند. برای مثال یک پزشک برای جبران حوادثی از جمله تشخیص نادرست و یا هر گونه خطایی که ممکن است رخ بدهد، خود را در مقابل آن بیمه می کند.

بیمه دانا علاوه بر موارد بالا مراکز و اماکنی از جمله متمع های ورزشی، هتل ها، شرکت های نصب و راه اندازی آسانسور، شرکت گاز، مهنمدسین ناظر و مجریان پروژه های ساختمانی و ... بیمه مسئولیت مرتبط برای جبران خسارت ارائه می دهد.

بیمه مهندسی دانا

بیمه های مهندسی برای جبران خسارت هایی است که در طی پروژه های ساخت و ساز و به صورت ناگهانی در اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی به اشخاص ثالث و ماشین آلات و ابزار آلات وارد می شود.

بیمه تمام خطر پیمانکاران دانا

به موجب اين بيمه نامه، كليه طرح هاي عمراني و ساختماني مانند پروژه هاي احداث انواع سازه شامل انواع ساختمان، راه آهن، فرودگاه، جاده، پل، سد، تونل،‌ مترو، تقاطع هاي غير همسطح، موج شکن، عمليات آبرساني، زهکشی، فاضلاب شهري، حفر چاه، مخازن آب و مانند آنها تحت پوشش قرار مي گيرد.

بیمه نامه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری دانا

اين بيمه تمامي خسارت هاي وارد به بدنه ماشين آلات و تجهيزات پيمانكاري از قبیل لودر، بولدوزر، بيل مكانيكي، گریدر، تاور كرين، جرثقيل، لیفتراک، غلتك، سايدبوم و مانند آنها كه پیمانکاران جهت اجرای کار پروژه ها از آنها بهره مي برند را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه نامه ریسک های تکمیل شده ساختمان دانا

اين بيمه نامه هر گونه خسارت وارد به سازه هاي اصلي و جانبي ساختمان ناشي از طراحي غلط ( خلاف استانداردها، قوانين و مقررات، انجام محاسبات نادرست و...) ،مواد يا مصالح معيوب و اجراي نادرست كار ( اجراي ضعيف يا نادرست توسط پيمانكار يا مجري در بخش هاي استراكچرال، مكانيكال و الكتريكال ) را پوشش می دهد.

بیمه تمام خطر نصب دانا

به موجب این بیمه نامه تمامی خطراتی که در زمان نصب تجهیزات، ماشین آلات در واحد های صنعتی و کارخانجات وارد می شود تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند.

بیمه انرژی بیمه دانا

با توجه ریسک خطرات و آسیب های سکوهای نفتی و پالایشگاه های نفت و گاز،این بیمه نامه برای جبران خسارت ها مالی و جانی است که در صورت بروز حوادث رخ می دهد.

بیمه هواپیما دانا

بیمه هواپیما یا بیمه بدنه هواپیما برای جبران خسارت های ناشی از خرابی و آسیب و از کارافتادگی بدنه لوازم و تجهیزات آن است.

بیمه کشتی دانا

برای جبران خسارت های ناشی از نجات، تعمیر، ترکیدن دیگ بخار، آتشفشان و زلزله، برخورد با شناور یا صخره و سایر موارد مشابه می باشد.

بیمه باربری دانا

بیمه باربری برای جبران خسارت هایی است که در حین حمل و نقل کالا از مبدا به سمت مقصد رخ می دهد. بیمه باربری بر اساس نوع پوشش به دو دسته تقسیم می شوند:

بیمه های باربری از حیث پوشش دانا

بیمه های باربری از حیث پوشش به 5 دسته تقسیم می شوند. این پوشش ها که برخی از آنها متمم یکدیگر هستند بنا به در خواست بیمه گذار انتخاب وخریداری می شوند. هرچه پوشش بیمه نامه تکمیل تر باشد حق بیمه بیشتر باید پرداخت شود.

بیمه های باربری از حیث منطقه جغرافیایی دانا

محموله ها در چه مسیرهایی و در چه محدوده جغرافیایی ارسال می شوند؟ بر اساس اینکه محموله ها در داخل یا خارج از کشور منتقل می شوند بیمه نامه باربری متناسب با آن صادر می گردد. برای مثال مرسولات صادراتی و وارداتی و داخلی درنرخ و شرایط با یکدیگر متفاوت هستند.

بیمه دانا در یک نگاه

بیمه دانا در یک نگاه

اطلاعات کلی

سهم بازار

6.8

تعداد شعب

76

تعداد نمایندگان

2511

تعداد کارکنان

1666

عملکرد شرکت بیمه دانا در سال 1397

بیمه های غیر زندگی

بیمه های زندگی

خسارت پرداختی

در صد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

خسارت پرداختی

درصد رشد

حق بیمه تولیدی

درصد رشد

19717.2

31.1

27666.8

28.7

1508.3

3.3-

3349.9

5.7

سخن آخر

بیمه دانا با داشتن سابقه طولانی مدتی که در صنعت بیمه دارد تونسته است طی چند سال اخیر در سهم بازار و فروش رتبه اول را به خود اختصاص دهد. بیمه دانا با وجود توانگری مالی بالا ( سطح اول توانگری مالی ) و بیش از 70 شعبه تعیین خسارت  در کسب رضایتمندی مشتریان کوشیده است. همچنین با نگاهی به سالنامه آماری بیمه دانا و بررسی حق بیمه های دریافتی و در مقابل خسارات پرداختی اشاره به جایگاه ویژه بیمه دانا درمیان سایر شرکت های بیمه دارد. از سامانه بیمی لایک می توانید این شرکت بیمه را با سایر شرکت ها مقایسه نمایید و بیمه نامه های این شرکت را بی واسط و بصورت آنی از ما بخرید.

بیمه دانا با تکیه بر نوآوری و تجربیات خود با توجه به سابقه طولانی مدت خود در صنعت بیمه نقش مهمی را ایفاء می کند. این شرکت بیمه با داشتن سطح توانگری بالا و با اختصاص بیش از 70 شعبه برای تعیین خسارت و ایجاد شعب و نمایندگی برای دسترسی راحت تر در راستای رضایتمندی مشتریان گام بر داشته است و در مقام سومین شرکت بزرگ بیمه ای قرار دارد. برای خرید بیمه های شرکت بیمه دانا و مقایسه آن با سایر شرکت های بیمه به سامانه بیمی لایک مراجعه کنید. در سامانه بیمی لایک می توانید با چند کلیک بیمه نامه خود را صادر نمایید و در محل و زمان مورد نظرتان تحویل بگیرید.

ورود به سایت
ورود به سایت
فراموشی رمز عبور
ثبت نام در سایت
وب اپلیکیشن بیمی لایک را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید
۱
در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
۲
منوی بازشده را به چپ (به سمت بالا برای ios ورژن ۱۳ به بعد) بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
۳
در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.